نشست کاری معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور با رؤسای کانون‌های بسیج اساتید استان کرمان

یکشنبه 1397/06/25 - 17:01 basijasatid

نشست کاری معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور با رؤسای کانون‌های بسیج اساتید استان کرمان

معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور با رؤسای کانون‌های بسیج اساتید در استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر احمد نادری پس از دیدار با سردار ابوحمزه فرمانده سپاه این استان، طی نشستی با رؤسای کانون‌های بسیج اساتید در استان کرمان، سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان بسیج اساتید کشور را تشریح کرد.

دکتر نادری ضمن ترسیم فضای سیاسی کشور، گفت: سازمان بسیج اساتید در این شرایط حساس نمی تواند نظاره‌گر حوادث و مشکلات و کاستی‌ها و رنج مردم سخت کوش و انقلابی باشد.

بسیج اساتید تصمیم گرفته است با تمام توان خود و بسیج امکانات در خدمت اعتلای نظام و حلّ مشکلات کشور باشد که تأسیس اندیشکده های راهبردی نیز گامی مهم برای تحقق این امر می باشد.

در این نشست رؤسای کانون‌های دانشگاهی نیز با مرور برخی مشکلات موجود در استان، اظهار امیدواری کردند تا بتوانند برای مشکلات موجود کشور گامی مؤثر بردارند.

پس از این نشست، از اندیشکده «انرژی نو» نیز بازدید به عمل آمد. مسئولان این اندیشکده، تأسیس آن را برای کمک به پیشرفت کشور و استفاده از انرژی‌های نو بسیار راهبردی و مؤثر دانستند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)