وبینار «جریان شناسی لیبرالیسم و فمنیسم»

asatid
به همت مرکز تحقیقات راهبردی بانوان و خانواده بسیج اساتید کشور برگزار شد؛

وبینار «جریان شناسی لیبرالیسم و فمنیسم»

در راستای دانش افزایی و توانمند سازی اساتید، وبینارآموزشی با موضوع"جریان شناسی لیبرالیسم و فمنیسم" درمرکز تحقیقات راهبردی بانوان و خانواده بسیج اساتید کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، به منظور دانش افزایی و توانمند سازی اساتید  وبینارآموزشی با موضوع"جریان شناسی لیبرالیسم و فمنیسم" به همت مرکز تحقیقات راهبردی بانوان و خانواده بسیج اساتید کشور برگزار شد.

 دکتر مصلح زاده استاد دانشگاه و سفیر اسبق اردن در این وبینار به ارائه مباحثی چون تاریخچه لیبرالیسم ، دیدگاه اندیشمندان و فلاسفه، مفهوم و چیستی لیبرالیسم، تبیین و مقایسه مبانی لیبرالیسم و مورالیسم، فمنیسم ثمره لیبرالیسم پرداخت.

در این وبینار آموزشی که  ۱۰۰ نفر از اساتید کشور در آن شرکت داشتند سودگرایی،لذت گرایی یا هدونیسم،سکولاریسم ،اومانیسم و فمنیسم از مبانی اصلی لیبرالیسم معرفی شده و در مقابل تربیت گرایی،معرفی جایگزین و تعطیلی مراکز تولید و ناهنجاری اخلاقی از مبانی اصلی مورالیسم معرفی شده و در ادامه به تبیین هر کدام از مبانی پرداخته شد‌. 

در پایان به سوالات اساتید پاسخ داده شد .

انتهای پیام/

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.