اساتید نقش مهمی در تبیین اهمیت انتخابات دارند

asatid
در نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه های میاندوآب مطرح شد:

اساتید نقش مهمی در تبیین اهمیت انتخابات دارند

نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه های میاندوآب برگزار شد.به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ نشست هم اندیشی دانشگاهیان شهرستان میاندوآب با موضوع  "نقش دانشگاهیان در انتخابات و مشارکت حداکثری " در سالن ولایت دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب برگزار شد.

در این جلسه که به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه‌های شهرستان میاندوآب برگزار شد، پیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب ضمن تبریک ولادت امیر المومنین علی علیه السلام،با اشاره به انتخابات پیشرو بر ضرورت حضور‌ پرشور اساتید و هیات علمی و راهبری آنها در جمع دانشجویان، کلاس درس و مجامع علمی-اجتماعی در دعوت به حضور حداکثری در انتخابات تاکید کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: در این زمان وظایف گروه‌های اجتماعی در ایام انتخابات بسیار مهم است و یکی از این‌گروه‌های اجتماعی قشر دانشگاهیان و نخبگان فرهنگی جامعه است که وظیفه معرفت افزایی و جهاد تببین و روشنگری را بر عهده دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب افزود: اساتید دانشگاه که با قشر جوان و دانشجو ارتباط دارند وظیفه مهمی در راستای  تببین اهمیت شرکت حداکثری در انتخابات برای نشان دادن اقتدار ملی را برعهده دارند.

انتهای پیام/

منبع: روابط عمومی بسیج اساتید آذربایجان غربی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.