سپاه پاسداران بازوان توانمند دفاعی ایران اسلامی است

چهارشنبه 2023/01/25 - 14:20 asatid
در بیانیه بسیج اساتید استان آذربایجان غربی در حمایت از سپاه پاسداران مطرح شد:

سپاه پاسداران بازوان توانمند دفاعی ایران اسلامی است

بسیج اساتید استان آذربایجان غربی در حمایت از سپاه پاسداران بیانیه‌ای صادر کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، اساتید بسیجی استان آذربایجان غربی در محکومیت اقدام پارلمان اروپا در زمینه اتهام به تروریست بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کردند که متن آن بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

اگر سپاه نبود کشور نبود (امام خمینی ره)

پارلمان درمانده اروپا در پیروی و تحت تاثیر سیاستهای خصمانه رژیم تروریستی ایالات متحده آمریکا و دولت جعلی صهیونیستی پس از ناکامی در پروژه تزریق ناآرامی و ناامنی در درون مرزهای جمهوری اسلامی ایران در اقدامی مضحک یکی از بازوان توانمند دفاعی ملت ایران اسلامی یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروههای تروریستی قرار داده

بدون شک اتهام اصلی و غیر اعلامی سپاه پاسداران از دید پارلمان اروپا ایستادگی در برابر طرح‌های تجزیه طلبانه و مداخله گرایانه غرب در منطقه هست. کشورهای غربی اکنون به مامن و پناهگاه گروههای ضدانقلابی تبدیل شده اند که دستان آنها به خون هزاران ایرانی بی گناه آغشته است و در مقابل قهرمانان مبارزه با تروریسم تکفیری را تروریست خطاب می‌کنند! این تناقض و دوگانگی نشات گرفته از نگاه ابزاری غرب نسبت به ارزشهای انسانی و مقوله امنیت در نظام بین الملل هست.

واقعیت این است که سپاه پاسداران نقش بزرگی در ناکامی دشمن در جنگ ترکیبی داشته اما علت آن نه تنها سرکوب اغتشاش نبوده بلکه دفاع از مردم و امنیت آنها بود و این مردم بودند که با حًضور در تشییع جنازه شهدای امنیت و راهپیمایی های محکومیت آمیز علیه اغتشاشگران به مدافعان امنیت دلگرمی داده و قدردان زحمات آنها بودند.

در چنین شرایطی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی ضمن محکومیت این تصمیم پارلمان اروپا در حمایت کامل خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرده و از ادامه مسیر سبزپوشان غیرتمند کشورمان که همان مسیر هم‌افزایی قدرت سخت افزاری و نرم افزاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است حمایت می‌کند.

 

بسیج اساتید استان آذربایجان غربی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.