رسالت اندیشکده سیاستگذاری سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، کمک به سیاستگذاری و حکمرانی دستگاه‌های متولی است

asatid
وحید آرایی:

رسالت اندیشکده سیاستگذاری سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، کمک به سیاستگذاری و حکمرانی دستگاه‌های متولی است

رسالت اندیشکده سیاستگذاری سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، مسأله شناسی تحلیلی و سیاست پژوهی ارتقای سلامت نظام اداری است.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج (ناب)، جلسه اندیشکده سیاستگذاری سلامت نظام اداری و مقابله با فساد کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با حضور رئیس، معاونین، مدیران گروه‌ها و اعضای شوراي علمی این اندیشکده برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، وحید آرایی رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و رئیس اندیشکده سیاستگذاری سلامت نظام اداری و مقابله با فساد به فعالیت‌های اندیشکده در سال جاری از جمله در زمینه برگزاری نشست‌های تخصصی، کرسی‌های علمی و انجام پژوهش‌های مسأله محور اشاره کرد و گفت: رسالت این اندیشکده، مسأله شناسی تحلیلی و سیاست پژوهی ارتقای سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد برای کمک به سیاستگذاری و حکمرانی دستگاه های متولی است.

آرایی با اشاره به بسته سیاستی تهیه شده از سوی گروه سیاست پژوهی فرهنگی و اجتماعی اندیشکده در سال جاری گفت: این بسته سیاستی به سیاست پژوهی مبارزه با فساد از منظر فرهنگی و اجتماعی پرداخت که به سازمان بسیج اساتید کشور برای بهره برداری و ارجاع به مراجع ذیربط ارسال خواهد شد.

رئیس اندیشکده سیاستگذاری سلامت نظام اداری و مقابله با فساد در پایان گفت: برای پیش بینی بودجه اندیشکده در سال آتی لازم است گروه های چهارگانه سیاست پژوهی اندیشکده (سیاسی و اداری- اقتصادی و مالی- فرهنگی و اجتماعی- حقوقی و قضایی)، برنامه‌های پیشنهادی خود را برای بررسی و تصویب به شورای علمی اندیشکده ارائه نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.