افتتاح اندیشکده آب و خاک بسیج اساتید دانشگاه زابل

شنبه 1401/03/28 - 20:01 asatid
با حضور معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت:

افتتاح اندیشکده آب و خاک بسیج اساتید دانشگاه زابل

اندیشکده آب و خاک کانون بسیج اساتید دانشگاه زابل با حضور وحید آرایی معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور افتتاح شد.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج (ناب)، اندیشکده آب و خاک کانون بسیج اساتید دانشگاه زابل با حضور وحید آرایی معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور افتتاح شد.

آرایی در این مراسم که در آن رئیس بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان و نیز مسئول و اعضای شورای مرکزی کانون بسیج اساتید نیز حضور داشتند، گفت: مسأله آب و خاک جزو مسائل اولویت دار استان سیستان و بلوچستان است و این اندیشکده باید از ظرفیت‌های نخبگانی برای رفع این مسائل و تقویت مزیت نسبی پایدار استان  استفاده کند.

وی در ادامه عنوان کرد: سیاست پژوهی و تدوین بسته‌های سیاستی برای کمک به سیاستگذاران جزو مأموریت اصلی اندیشکده‌های بسیج اساتید است.

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور در پایان گفت: اندیشکده آب و خاک باید از ظرفیت‌های اندیشکده‌های مرتبط با دانشگاه‌های دیگر در کشور استفاده کند و نگاه ملی نسبت به مسایل بویژه مسأله آب داشته باشد.

گفتنی است در این مراسم مجوز تأسیس اندیشکده آب و خاک کانون بسیج اساتید دانشگاه زابل به دکتر محبعلی رهدار رئیس بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان اعطا شد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.