روز جهانی قدس؛ خاکریزی به وسعت جهان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی

چهارشنبه 1401/02/07 - 18:27 asatid
در بیانیه بسیج اساتید به مناسبت روز قدس مطرح شد:

روز جهانی قدس؛ خاکریزی به وسعت جهان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی

نهضت استادی بسیج در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس؛ با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد؛ در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی برای یاری مردم فلسطین این مقتدر مظلوم آماده است تا صدای آزادی قدس شریف را به گوش حامیان ضدحقوق بشری رژیم کودک کش صهیونیستی برساند.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج (ناب)، در متن این بیانیه آمده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَسَاجِدُ یُذْکَرُ فِیهَا اسْمُ اللَّهِ کَثِیرًا وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ (حج/ ۴۰)

ملت مسلمان ایران آزادی بیت المقدس را نقطه هدف حرکت تمدن ساز خویش قرار داده و بر برکات حضور حماسی خویش در روز قدس جهت حمایت از آرمان فلسطین این مقتدر مظلوم تا محو کامل رژیم صهیونیستی از صحنه روزگار چشم دوخته است. 

برکات و دستاوردهایی که واقعیات میدانی سرزمین های اشغالی بویژه تغییر موازنه قدرت و شرایط مقاومت گواه آن می باشد. برخی از این برکات که از نگاه ملت با بصیرت ایران اسلامی مخفی نمانده است عبارتند از: 

1- روز جهانی قدس رویای از نیل تا فرات رژیم صهیونیستی را به واقعیت "دولت دیوار"  تامین امنیت در داخل مرزهای اشغالی تغییر داده و به کابوس پایان امنیت تبدیل کرده است.

2- روز جهانی قدس نقشه‌های صهیونیزم بین الملل برای سلطه بر جهان اسلام از طریق رژیم اشغالگر قدس  را چگونگی مقابله با موشک های مقاومت مبدل ساخته است. 

3- روز جهانی قدس راهبرد «جنگ در بیرون از خانه و امتیازگیری در خانه» رژیم صهیونیستی را به راهبرد «جنگ در داخل و امتیازدهی در بیرون» تبدیل کرده است. 

4- روز جهانی قدس به مبارزه فلسطینی‌ها ماهیت و هویت دینی بخشیده و جنگ برای «آزادی جغرافیای فلسطین» را به جنگ برای آزادی و «ر‌هایی قدس شریف» مبدل ساخته است.

5- روز جهانی قدس، مسئله فلسطین را از مرز‌های جغرافیایی آن سرزمین فراتر برده و خاکریزی به وسعت جهان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی ایجاد کرده است.

6- روز جهانی قدس، مسئله ر‌هایی قدس شریف از چنگال ائتلاف «غربی، عبری و عربی» از مسیر مذاکره را به مسئله اصلی جهان اسلام از طریق مقاومت مبدل ساخته است.

7-   روز جهانی قدس به شکل عملی و باورناپذیر پروپاگاندای امپراتوری رسانه‌ای غرب در حمایت از رژیم صهیونیستی را به چالش کشیده و سبب توسعه دیپلماسی عمومی و مدیریت افکار عمومی جهانیان درباره آرمان قدس و سرزمین فلسطین شده است.

8- روز جهانی قدس عملاً تشت رسوایی دولت‌های ائتلاف «وهابی، عبری، غربی» را بر زمین زده و نفاق این دولت‌ها را آشکار ساخته است.

9- روز جهانی قدس سبب صدور قطعنامه سازمان ملل متحد در حمایت از فلسطین گردیده که بی‌شک از ثمرات و برکات آن مطالبه افکار عمومی جهانی از مجامع بین‌المللی است.

10- روز جهانی قدس عملاً میدان مبارزه از مسئله‌ای داخلی در جهان اسلام را به خاکریز نبرد بین جهان اسلام و جهان کفر و استکبار توسعه داده است. 

و اینک روزی دیگر با نام قدس شریف در پیش است که ما استادان بسیجی نیز مانند سایر مسلمین جهان و همراه با ملت بزرگ ایران در آن حضوری حماسی داشته و آمادگی خویش در تحقق آرمان امام راحل(ره) و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی در یاری مردم فلسطین این مقتدر مظلوم تا آزادی قدس شریف را به گوش حامیان ضدحقوق بشری رژیم کودک کش صهیونیستی برسانیم. 

مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا

نهضت استادی بسیج 

7 اردیبهشت 1401

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)