رویداد ایده‌پردازی انتخابات ریاست جمهوری از سوی بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود

چهارشنبه 1400/02/08 - 08:55 asatid
مسئول بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای خبر داد:

رویداد ایده‌پردازی انتخابات ریاست جمهوری از سوی بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود

مسئول بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای از برگزاری رویداد ایده پردازی انتخابات ریاست جمهوری ایران از سوی بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای خبر داد.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات نهضت استای بسیج (ناب)، محمدرضا جلیلی مسئول بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور از برگزاری رویداد ایده پردازی انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری ایران با موضوع «گفتمان سازی الگوی مطلوب اعمال مدیریت نوین رئیس جمهور آینده در توسعه و رونق کسب و کار و مهارت آموزی» خبر داد.

وی افزود: رویداد ایده پردازی انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری ایران با محوریت مهارت‌های کلیدی توسعه کسب و کار، الگوی مطلوب اعمال مدیریت توسعه کسب و کار مهارت محور مبتنی بر تولید، تمرکز بر الگو‌های نوین مهارت آموزی و رونق کسب و کار، توسعه کارآفرینی و افزایش ظرفیت اشتغال پذیری مهارت آموختگان، استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی در بهبود و رونق کسب و کار، بهبود فضای کسب و کار مهارت محور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی، الگوی مطلوب مهارت آموزی، توسعه کسب و کار، مشارکت صاحبان مشاغل و توسعه اقتصادی و فرصت انگاری تحریم در توسعه و رونق کسب و کار نوین با محوریت جوانان برگزار می‌شود.

جلیلی بیان کرد: علاقه مندان به شرکت در این رویداد تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ فرصت دارند ایده‌های خود را به آدرس ایمیل tvu@basijasatid.ir ارسال کنند.

وی تصریح کرد: بررسی اولیه و انتخاب ایده‌ها ۱۳ الی ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ و زمان رویداد و انتخاب ایده‌های برتر، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه انجام گرفته و به ایده‌های برتر جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در ادامه با بیان اینکه اساتید دانشگاه در فضای انتخابات باید به گفتمان سازی و تبیین مطالبات مردم از رئیس جمهور دولت سیزدهم بپردازند، گفت: وظیفه اساتید دانشگاه به عنوان فرماندهان جنگ نرم در انتخابات تبیین و روشنگری است تا مردم بتوانند هوشیارانه و آگاهانه نسبت به انتخاب رئیس جمهور تراز انقلاب اقدام کنند.

وی افزود: یکی از انتظارات مردم از رئیس جمهور دولت سیزدهم این است که بتواند فضای کسب و کار رونق ببخشد و ایجاد فضای کسب و کار نیز همراه با مهارت آموزی و تربیت کارگر و تکنسین ماهر باشد که رویداد ایده پردازی انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری ایران با این هدف برگزار می‌شود.

جلیلی تصریح کرد: امیدواریم که با شکل گیری دولت سیزدهم با محوریت جوانان بتوانیم در دهه پنجم انقلاب به سمت تشکیل دولت اسلامی که از مطالبات رهبر معظم انقلاب است حرکت کنیم و پس از آن به جامعه اسلامی و تمدن اسلامی دست یابیم و این مهم با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و در یک فضای رقابت سالم مهم محقق می‌شود.

ایده پردازی

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)