مراسم تودیع و معارفه معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور

asatid
صبح امروز برگزار شد:

مراسم تودیع و معارفه معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور

طی حکمی از سوی رییس سازمان بسیج اساتید کشور، علی محمدی به عنوان سرپرست معاونت سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور منصوب شد.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج (ناب)، صبح امروز و در مراسمی که در سالن شهید شهریاری سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد، طی حکمی از سوی مجتبی زارعی رییس این سازمان، علی محمدی به عنوان مسئول معاونت سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور منصوب شد.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات علی شمس‌الدینی در دوران مسئولیت وی در این سمت قدردانی شد.

در متن حکم مسئولیت معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید آمده است:

« برادر بسیجی جناب آقای علی محمدی

با توجه به شایستگی‌ها، تعهد و تجارب ارزنده و به موجب این حکم جنابعالی به سمت سرپرست معاونت سرمایه انسانی منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند قادر متعال نصب‌العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.

توجه به اصول مهم "نوسازی " و "تحول آفرینی هدفمند و انقلابی" در شناخت وظایف سازمانی، مبنا قرار دادن نگاه مساله محور اثربخش و جامعه گرایانه در برنامه‌ها و فعالیت‌ها و کاربست تفکر انتقادی و آینده پژوهانه از الزامات فعالیت‌های این دوره سازمان بسیج اساتید می‌باشد.

ضروری است جنابعالی و مجموعه همکاران ان معاونت با بهره‌مندی از ظرفیت‌های گرانسنگ جامعه علمی و دانشگاهی برمبنای سند تحول راهبردی سازمان و در جهت تحقق ماموریت‌های محوله پیوست حرکت نمایید.»

 

مجتبی زارعی

رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.