تحلیل رادیو گفت‌وگو از رفتار رسانه‌های معاند و فضای مجازی در قبال انتخابات 1400

سه شنبه 1400/01/17 - 15:22 asatid
یادداشت روز؛

تحلیل رادیو گفت‌وگو از رفتار رسانه‌های معاند و فضای مجازی در قبال انتخابات 1400

شبکه رادیویی گفت‌وگو در خصوص انتخابات 1400، می‌کوشد تا به‌صورت روزانه در قالب دو مجله رادیویی، ضمن پایش فضای مجازی و رسانه‌های معاند فارسی‌زبان، ترفندها و سناریوهای رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمن را در قبال انتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری و ششم شوراهای شهر و روستا معرفی و توصیف کند و از اهداف خصمانه انان سخن گوید.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج (ناب)، شبکه رادیویی گفت‌وگو در کنار سایر برنامه‌های خود در خصوص انتخابات 1400، می‌کوشد تا به‌صورت روزانه در قالب دو مجله رادیویی، ضمن پایش فضای مجازی و رسانه‌های معاند فارسی‌زبان، ترفندها و سناریوهای رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمن را در قبال انتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری و ششم شوراهای شهر و روستا معرفی و توصیف کند و از اهداف خصمانه انان سخن گوید.
به گزارش خبرنگار ما، رادیو گفت‌وگو در بطن مجله رادیویی «رویداد» و در بخشی با نام «ایستگاه 1400» فضای مجازی را در رویکرد به انتخابات خرداد ماه سال جاری هدف تحلیل قرار می‌دهد و خط‌مشی‌ها و موضع‌گیری‌های خصمانه را تبیین می‌‌نماید.
همچنین در مجله رادیویی «بدون خط‌خوردگی» و در بخش «رصدخانه انتخاباتی» نوع نگاه و شیوه‌ها و روش‌های رسانه‌های معاند علیه انتخابات 1400 بررسی می‌شود تا مخاطبان با تکنیک‌های رسانه‌ای معاندین برای کم اهمیت جلوه دادن انتخابات آشنایی یابند.
گفتنی است رویداد و بدون خط‌خوردگی همه هفته از شنبه تا چهارشنبه به ترتیب در ساعات 12 و 19 به روی آنتن رادیو گفتگو می‌رود.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)