نقش بی‌بدیل مردم ولایت‌مدار در دستیابی به دولت جوان و حزب اللهی

پنجشنبه 1400/01/05 - 19:00 asatid
در بیانیه بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم مطرح شد:

نقش بی‌بدیل مردم ولایت‌مدار در دستیابی به دولت جوان و حزب اللهی

بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم به مناسب حلول سال ۱۴۰۰ در بیانیه‌ای بر نقش بی‌بدیل مردم ولایت‌مدار در دستیابی به دولت جوان و حزب اللهی تاکید کرد.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج (ناب)، در بیانیه بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم به مناسب حلول سال ۱۴۰۰ آمده است:

یا محول الحول و الحوال حول حالنا الی احسن الحال

سال 1399 با همه تلخی‌ها و مشکلات به پایان رسید و نظام سلطه با بکارگیری تمام توان و با سیاست شکست خورده  فشار حداکثری به اهداف پلید خود نرسید و ملت بزرگ ایران اسلامی با هدایت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب توانست این مرحله را نیز با موفقیت پشت سر بگذارد.

در سال گذشته معیشت مردم و اقتصاد کشور  متاثر از رکود در اقتصاد جهانی؛ تحریم؛ بیماری کرونا و بی تدبیری‌های داخلی و کم توجهی به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از جمله تکیه بر ظرفیت داخلی آسیب دید اما در مجموع حرکت کلی ملت شریف ایران در برابر نظام سلطه متوقف نگردید بلکه ره توشه‌ای از تجربه فراروی همگان در سال جدید قرار داد. 
اکنون در سال جدید امام خامنه‌ای عزیز با انتخاب شعار «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» بار دیگر رویکرد اقتصادی کشور را مشخص فرمودند. این نامگذاری حجتی است بر تمامی کارگزاران نظام اسلامی در قوای سه گانه تا تولید را محور کار قرار داده، حمایت های لازم را انجام دهند تا موانع تولید یکی پس از دیگری برداشته شود وبه لطف الهی این شعار ارزشمند و حکیمانه تحقق یابد.

بر مردم بصیر و ولایت مدار ایران اسلامی نیز فرض است که با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات 1400 ضمن مأیوس کردن دشمنان قسم خورده نظام اسلامی ؛ در انتخاب کارگزاران شایسته نقش بی بدیل خود را برای عبور از این شرایط و دستیابی به دولت جوان و حزب اللهی ایفا نمایند.

این گام بلندی به سمت تشکیل تمدن اسلامی است که امید است به بهترین وجهی تحقق یابد. 


بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)