تقدیر از ایده عضو اندیشکده شهر اسلامی بسیج اساتید استان اصفهان

شنبه 1399/10/13 - 17:41 asatid
در رویداد ایده پردازی "قاسم قاصم"؛

تقدیر از ایده عضو اندیشکده شهر اسلامی بسیج اساتید استان اصفهان

عضو اندیشکده شهر اسلامی بسیج اساتید استان اصفهان با شرکت در رویداد ایده پردازی "قاسم قاصم" حائز رتبه سوم در بین ایده های شایسته تقدیر و رتبه نهم در کل شد.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج (ناب)، احسان خیامباشی عضو اندیشکده شهر اسلامی بسیج اساتید استان اصفهان با شرکت در رویداد ایده پردازی قاسم قاصم حائز رتبه دوم در بین ایده های شایسته تقدیر و رتبه پنجم در کل شد.

عضو اندیشکده شهر اسلامی بسیج اساتید استان اصفهان  با تصریح این که در این رویداد با سه ایده شرکت  کرده است، گفت: یکی از ایده هایش با محوریت هنری _ ادبی حائز رتبه دوم در بین ایده های شایسته تقدیر شده و رتبه پنجم را در کل کسب کرده است.

وی افزود: موضوع اصلی این رویداد، ایده پردازی در خصوص چگونگی حفظ یاد و خاطره شهید سلیمانی و ترویج صفات شاخص ایشان در سطح جامعه جهانی، و بویژه ایران اسلامی بود.

خیامباشی  بیان کرد: اکنون این رویداد به پایان رسیده و جمع بندی داوری ها اعلام و مقرر شده  ۲۲۰ ایده برتر از میان خیل ایده های رسیده در سطح کشور منتشر شود.

 در این خصوص در شبکه تلویزیونی اصفهان برنامه‌ای با حضور کارشناسان و ایده پردازان برتر منتخب امروز و فردا به مناسبت سالگرد شهادت سردار دل‌ها در دو قسمت پخش و در هر قسمت ۶ ایده معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان

نویسنده :
روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)