رهبران تروریست با حذف فیزیکی عناصر علمی، توهم تضعیف ملتی با صلابت و مقتدر ایران را دارند

دوشنبه 1399/09/10 - 10:08 asatid
در بیانیه بسیج اساتید پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای سازمان انرژی اتمی و اندیشکده راهبردی دانش و فناوری هسته‌ای مطرح شد:

رهبران تروریست با حذف فیزیکی عناصر علمی، توهم تضعیف ملتی با صلابت و مقتدر ایران را دارند

بسیج اساتید پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای سازمان انرژی اتمی و اندیشکده راهبردی دانش و فناوری هسته‌ای در بیانیه‌ای شهادت و آسمانی شدن دانشمند جهادگر و پاسدار اسلام"دکتر محسن فخری زاده" را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری (حفظه الله)، خانواده معزز این شهید سرافراز، ملت قهرمان ایران و عموم آزادگان جهان تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای نهضت استادی بسیج (ناب)، در متن بیانیه بسیج اساتید پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای سازمان انرژی اتمی و اندیشکده راهبردی دانش و فناوری هسته‌ای آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

"يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم - سوره مبارکه محمد (ص) آیه ۷"

شهادت هنر مردان خداست و بندگان مخلص و الهی، همیشه و در همه حال در آرزوی شهادت هستند و خوشا به حال کسانی که در راه جهاد و مقابله با شیاطین، عاشقانه به دیدار معبود خود شتافتند. امام خمینی (ره)

همزمان با سالروز شهادت دانشمند هستهای شهید گرانسنگ دکتر مجید شهریاری با شهادت دانشمند فرهیخته شهید دکتر محسن فخری زاده عزیز، دانشمند دیگری در حوزه هسته‌ای و نیز دفاعی کشورمان، دنیا بار دیگر شاهد یک حرکت تروریستی و شقاوت پیشه، کوردلانه، ناجوانمردانه و نابخردانه با محوریت استکبار جهانی و  رژیم جعلی صهیونیستی شد.

بسیج اساتید پژوهشگاه علوم و فنون هستهای سازمان انرژی اتمی و اندیشکده راهبردی دانش و فناوری هسته ای شهادت و آسمانی شدن دانشمند جهادگر و پاسدار اسلام"دکتر محسن فخری زاده"  را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری (حفظه الله)، خانواده معزز این شهید سرافراز، ملت قهرمان ایران و عموم آزادگان جهان تبریک و تسلیت عرض می نماید.

آری، تروریست‌های شیطان صفت وابسته به امپریالیست بین المللی و رژیم غاصب اسرائیل در واپسین روزهای عمر نکبت بار سیاسی متحد قماربازشان، یکی از چهره‌های برجسته، دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشورمان را به شهادت رساندند؛ هر چند که این مقام والا، پاداش الهی آن عزیز بود.

این فقط توهم پوشالی رهبران تروریست است که به ظن پلیدشان با حذف فیزیکی عناصر علمی و خادمان انقلابی، رویای تضعیف ملتی با صلابت و مقتدر چون ملت ایران را دارند. دشمنان کودن و متحجر، نمی‌دانند که با خون فرزندان شهید این ملت، درخت انقلاب آبیاری خواهد شد و بر هر شاخه آن، جوانان شهادت طلب و انقلابی کثیری، به ثمر خواهد نشست و علاوه بر آن، بیداری ملت های مظلوم جهان را نیز سبب خواهد شد. همانطور که مقام معظم رهبری (حفظه الله) در پیامشان به این مناسبت فرمودند: "این عنصر علمی کم‌نظیر جان عزیز و گرانبها را به خاطر تلاش‌های علمی بزرگ و ماندگار خود، در راه خدا مبذول داشت و مقام والای شهادت، پاداش الهی اوست". ملت قهرمان ومجاهد ایران در طول سال‌های گذشته، ثابت کرد که اینگونه اقدامات تروریستی و به شهادت رساندن فرزندان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نه تنها در حرکت عظیم رشد و تکامل رو به الهی شدن این ملت خللی ایجاد نکرده بلکه باعث سرعت بخشیدن به این نهضت نورانی شده است و همچون همیشه سربلند و مقتدر، دست از آرمان‌های استکبارستیز و ضدیت با رژیم کودک کش و منحوس صهیونیستی، برنخواهد داشت و پاسخ قاطع و کوبنده خود را در فرصت مقتضی وعاجل، خواهد داد.

بسیج اساتید پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای سازمان انرژی اتمی و اندیشکده راهبردی دانش و فناوری هسته‌ای:

1-  ضمن محکومیت شدید این گونه حرکت های بزدلانه که ناشی از ترس دشمنان ایران اسلامی از حرکت تعالی بخش و تمدن ساز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گستره گیتی می باشد، بر خود فرض می داند که بیش از پیش در پیگیری تلاش علمی و فنی این شهید عالی مقام در همه‌ی  بخش ها ممارست نماید و با عنایت به حوزه تخصصی خویش در این سازمان با روح ملکوتی شهید والامقام بیعت می بندد که تا پای جان بر سر آرمان آن شهید گرانقدر بماند و این مهم را با فعالیتی مضاعف به منصه ظهور خواهد رساند.

2- تأکید می گردد این اقدام سبوعانه، به کسانی که هنوز فکر می کنند که مذاکره با دشمن فایده ای برای کشور دارد، بار دیگر نشان داد که مذاکره با دشمنان تروریست، موجب نفوذ و زمینه سازی برای چنین حوادث ددمنشانه ای است و حقیقتاً مذاکره به جز وسیلهای جهت نفوذ و ضربه زدن از سوی دشمن عنود و شریر محصول دیگری ندارد. از این رو نباید منتظر رئیس جمهور جدید آمریکا و قطعاً  فرد خبیث و شرور دیگری بود تا بار دیگر ملت شریف ایران در باتلاق خسارت بار مذاکره نیافتد.

3- همچنین اعلام می گردد ضمن محفوظ داشتن حق ملت در اقدام متقابل در برخورد شدید و مقتدرانه با عاملان این جنایت، از دستگاه دیپلماسی کشور می‌خواهد با پیگیری فعال و موثر موضوع، این حرکت تروریستی توسط سازمان ملل و نیز آژانس بینالمللی انرژی اتمی به صورت رسمی محکوم گردد و در بعد حقوقی موضوع با محوریت مرکز حقوقی نهاد ریاست جمهوری در مراجع حقوقی بینالمللی تا حصول نتیجه پیگیری بعمل آید.

4- ازمجلس شورای اسلامی درخواست می‌گردد با تصویب سریعتر طرح مقابله با تحریم‌ها ولغو اجرای پروتکل الحاقی و موارد فراتر از آن، از ورود جاسوسان آمریکایی و صهیونیستی به کشور -در قالب بازرسین آژانس- که به گفته خود آمریکایی‌ها، به عنوان پیاده نظام آنها عمل می کنند گرفته شود .

5- در پایان از مسئولین امنیتی انتظار دارد که با پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران آن که مورد تاکید مقام عظمای ولایت (مد ظله العالی) می باشد همت بیشتری نموده و راه تکرار این جنایت ها بر روی مزدوران استکبار جهانی و نفوذ آنها را سد نماید.

با آرزوی سلامتی و تعجیل در ظهور منتقم خون این شهدای مظلوم، حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداء).

 

و من الله التوفیق

بسیج اساتید پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای سازمان انرژی اتمی

اندیشکده راهبردی دانش و فناوری هسته‌ای

   آذر 1399

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)