بسیج متن حرکت نظام است

شنبه 1399/09/01 - 10:11 asatid
در بیانیه بسیج اساتید استان یزد به مناسبت هفته بسیج مطرح شد:

بسیج متن حرکت نظام است

از دولت نیز می خواهیم دیگر به امیدهای واهی آمریکای جنایتکار و هم پیمانان غربی آن دل نبندد و با این طناب پوسیده که دموکرات های آمریکایی قرار است کاری برای ملت ایران انجام دهند باقی مانده فرصت خدمت را از دست ندهند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان یزد، درمتن بیانیه نهضت استادی بسیج استان یزد آمده است:

بسیج، ماندگارترین یادگار معمار كبیر انقلاب است كه در پنجم آذر سال 58 با نفس مسیحایی خویش فرمان شكفتن آن را صادر نمود و «بسیجی» از جمله واژه‌هایی است که به لطف انفاس قدسی امام تنها در لغت‌نامه و دایره‌المعارف انقلاب اسلامی یافت می‌شود.

تفكر بسیجی نوای دلنشینی است كه اگر در كشوری طنین‌انداز شود، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور می‌ماند و این شجره‌ طیبه و درخت تناور، همیشه در خط مقدم رویارویی با دشمن قرار دارد كه امسال نیز به منظور مقابله با بیماری کرونا طی تفاهم نامه با وزارت بهداشت، طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا تهیه و در سراسر کشور به اجرا در آمد و برگ زرین دیگری بر افتخارات بسیج افزود.
بی تردید استادان و دانشجویان بسیجی با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و پیشرفت‌های علمی و فکری خود، زمینه رشد و تفکر بسیجی را در دانشگاه‌ها و مراکز علمی فراهم نموده و در حال حاضر با خلاقیت و نوآوری با تکیه بر این تفکر به پیشرفت‌های عظیم علمی در سطوح مختلف دست یافته‌اند.
بسیج اساتید استان یزد ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به آحاد بسیجیان سلحشور و مخلص و تجلیل از شهیدان و حماسه‌سازان این نهاد مقدس در عرصه‌های مختلف دفاع از انقلاب و میهن اسلامی، فرمایش حکیمانه مقام معظم فرماندهی کل قوا مبنی بر اینکه «بسیج متن حرکت نظام است و همه باید بسیجی باشیم» را نصب‌العین قرار داده و ضمن تجدید عهد، در سایه رهبری‌های داهیانه فرماندهی معظم کل قوا اعلام و تاکید می‌کند ما اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان یزد تا ریشه کنی کامل ویروس منحوس کرونا در هر سنگری لازم باشد انجام وظیفه خواهیم نمود. از دولت نیز می خواهیم دیگر به امیدهای واهی آمریکای جنایتکار و هم پیمانان غربی آن دل نبندد و با این طناب پوسیده که دموکرات های آمریکایی قرار است کاری برای ملت ایران انجام دهند باقی مانده فرصت خدمت را از دست ندهند چرا که به فرموده رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، کلید حل همه مشکلات در گرو تکیه بر توان داخلی است و امیدواریم مسئولین دولت با ارج نهادن به خواسته‌های قانونی مردم، در راستای بهبود زتدگی مردم با استفاده از ظرفیت های داخلی از هیچ تلاشی فروگذار ننمایند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)