اساتید بسیجی جزو «خواص» هستند/ با «جهاد تبیین» اهمیت حضور مردم پای صندوق را روشن کنید

asatid
مردانی:

اساتید بسیجی جزو «خواص» هستند/ با «جهاد تبیین» اهمیت حضور مردم پای صندوق را روشن کنید

مردانی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که خواص نقش مهمی دارند، افزود: وظیفه خواص سنگین است، شما اساتید بسیجی جزو خواص هستید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، محمدرضا مردانی در جمع شورای معاونین و مسئولین و شورای کانون های بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همه شما اساتید بسیجی قطعا نبست به مسائل مهم منطقه ای مسلط هستید و می دانید در چه شرایط خاص تاریخی قرار گرفته ایم به عملیات طوفان الاقصی اشاره کرد و ادامه داد: جهان در حال تغییراتی در معادلات قدرت است. 

وی افزود: با وزن کشی‌ها و حضور استکبار جهانی به صورت مستقیم و غیرمستقیم با هدف پشتیبانی از رژیم صهیونیستی، شاهد یک هماوردی و جنگ پیدا و پنهان هستیم. در سطح منطقه و جهان تغییراتی را شاهد هستیم و نقش ایران اسلامی در این تغییرات کاملا قابل ارزیابی و مشخص است.

مردانی

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور تصریح کرد: در این برهه نقش آفرینی ملت عزیز ایران در کنار رهبران و بزرگان این کشور بسیار مهم است. در صحنه بودن مردم و دفاع از ارزش های انقلاب و همچنان صبر و بردباری در برابر مشکلات در شرایط کنونی از موضوعات مهمی است که باید به آن توجه شود.

مردانی ادامه داد: مهمتر از همه این ها شناخت عمیق از شرایط بسیار حساسی است که در پیش روی ماست و به عنوان پیچ تاریخی مطرح بوده است.

وی خاطر نشان کرد: روند عملکرد مثبت دولت مردمی و تلاش های شبانه روزی رییس جمهور و دولت انقلابی و مردمی ایشان در ایجاد امید و نهادینه سازی مدیریت جهادی و انقلابی و در جهت رفع مشکلات برای ما روشن است. 
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور اضافه کرد: رونمایی از توانمندی های دفاعی کشور، پرتاب 3 ماهواره به فضا و پیشرفت های خیره کننده در صنایع راهبردی، دستاورد های بسیار مهمی هستند که امروز شاهد آن هستیم. حضور در سازمان شانگهای، حضور در معادلات منطقه ای و ارتباط در سطح دنیا و با کشورهای مختلف به لطف پروردگار قدرت و تحرک خوبی را برای نظام اسلامی ایجاد کرده است.

مردانی

مردانی گفت: این پیشرفت ها دشمنان ما را بیش از پیش تحریک کرده و آن ها را به میدان آورده است. 

وی افزود: در این رابطه می بایست دانشگاهیان در میدان باشند و به دولت در راستای سیاست های دولت و نظام جمهوری اسلامی  کمک کنند.
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با بیان اینکه امروز ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند همبستگی میان دیپلماسی با میدان هستیم،

وی تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان در صحنه با تمام قوا و تمام دارایی هایشان کمک می کنند و تمامی اسلام با تمامی کفر در گیر است، یقینا باید در حمایت از مظلومین، گروه ها و نهضت های آزادی بخش و ملت هایی که به دنبال استقلال هستند، الهام بخشی انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری در صحنه عمل روشن باشد.

مردانی اظهار کرد: حمایت از مردم مظلوم غزه و آزادی قدس امروز بیش از هر زمان دیگری وجهه عملیاتی و واقعی پیدا کرده است که تداوم جریان و محور مقاومت و همبستگی این محور در حمایت از مردم غزه و جابه جایی قدرت در عرصه بین المللی برای ما روشن و افول قدرت امریکا و استکبار جهانی کاملا پیداست.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور بیان کرد: امروز ما شاهد فروریختن تمدن غرب و قدرت استکباری آمریکا هستیم. با شکل گیری قدرت های نوظهور و حضور میدانی کشورهای اسلامی بارقه های امید برای تمدن سازی نوین اسلامی با رهبری نظام جمهوری اسلامی امروز دیده می شود.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه «ما امروز بیش از هر زمان دیگری نزدیک به قله هستیم»، تصریح کرد: تنفر روز افزون ملت ها از امریکا و غرب و صهیونیست ها روشن است؛ امروز ملت های جهان از آمریکا متنفر است و نه تنها در خیابان کشور های اسلامی بلکه در خیابان های خود کشورهای غربی نیز شاهد این مسئله هستیم.

وی ادامه داد: اگر روزی صحبت از برخورد با ایران و گزینه های روی میز می شد امروز عنوان می کنند ما قصد درگیری با ایران را نداریم. امروز صحبت از اقتدار و توانمندی و قدرت جمهوری اسلامی ایران با محور مقاومت و علاقه مندان به انقلاب اسلامی در سراسر منطقه است که دستگاه امنیتی کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا قدرت بلامنازع در منطقه نیست؛ امروز ابر قدرت خاورمیانه جمهوری اسلامی ایران است.

مردانی افزود: این دستاوردها به برکت خون شهدای عزیز و مجاهدت‌های همه عناصر ارزشی و انقلابی و مجاهدانی که در میدان تلاش کردند، است؛ لذا دیدیم که گروه های جهادی در فلسطین طوفانی از جنس الاقصی ایجاد کردند که این شکست برای رژیم صهیونیستی به تعبیر رهبر معظم انقلاب قابل جبران نیست.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: امروز دشمن در عرصه دفاعی و امنیتی شکست را پذیرفته و در صدد است که در آستانه رویداد بزرگ سیاسی و اجتماعی یعنی انتخابات مجلس با استفاده از غلبه رسانه ای و در فضای مجازی و استفاده از عملیات روانی با تاثیر گذاری بر مردم و پمپاژ نا امیدی بتواند از طریق عدمحضور مردم در پای صندوق های رای اثر گذار باشد.

وی اظهار کرد: امروز مهمترین و اساسی ترین ماموریت ما به عنوان استاد بسیجی این است که روشنگری کنیم و ایمان و امید در بین جوانان و مردم و گروه های هدف و جامعه و مخاطبین ایجاد کنیم تا بدانند ما نزدیک قله هستیم. امروز کشور در آستانه یک تحول بزرگ در حوزه فناوری، نوآوری و در حوزه پیشرفت های تمدنی است. از این حیث انتظار است که اساتید با حضور در عرصه رسانه و فضای مجازی به ویژه در فضای حقیقی در مدارس برای رای اولی ها و برای دانشجویان در دانشگاه ها و خوابگاه ها و سایر محافل کارگری، صنعتی و نماز جمعه و مساجد با جهاد تبیین اهمیت حضور مردم در پای صندوق های رای را روشن کنند.

مردانی بیان کرد: امروز دشمن به دنبال این است که حضور حداکثری در پای صندوق های رای رخ ندهد تا بتواند جدایی مردم از حاکمیت را به عنوان یک مسئله دامن بزند؛ پس اینکه مقام معظم رهبری در طول مدت کوتاهی نسبت به اهمیت انتخابات فرمایشات متعددی فرمودند باید دقت شود.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب که خواص نقش مهمی دارند، افزود: وظیفه خواص سنگین است، شما اساتید بسیجی جزو خواص هستید.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور ادامه داد: امروز مهمتر از مسئله انتخابات چیزی وجود ندارد، اگر استاد بسیجی هستید باید به طور ویژه به این مسئله دقت کنید؛ لذا پمپاژ یاس و ناامیدی کار دشمن است و خیلی جدی دارند تلاش می کنند. با ادبیات و روشهای مختلف و ظرفیت های گوناگون که لازم است با همان جنگ ترکیبی و عملیات روانی با همان حربه به آن ها جواب دهیم و ایمان و امید را در دل جامعه نهادینه کنیم.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.