دعوت از اساتید دانشگاهی برای حضور در راهپیمایی روز شنبه در حمایت از کودکان غزه

پنجشنبه 1402/08/25 - 18:47 asatid

دعوت از اساتید دانشگاهی برای حضور در راهپیمایی روز شنبه در حمایت از کودکان غزه

رئیس سازمان بسیج اساتید ضمن دعوت از اساتید برای حضور در تجمع حمایت از کودکان غزه گفت: جنایات رژیم صهیونیستی با پشتیبانی آمریکا صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید، اظهار داشت: جنایات رژیم کودکش صهیونیستی در غزه دلهای همه را آکنده از اندوه و ناراحتی کرده است.

وی با اشاره به اینکه جنایات این رژیم خیزش بزرگی را در میان ملتهای دنیا ایجاد کرد، گفت:  ملت بزرگ ایران هم در طول این مدت همه نوع همراهی و همنوایی صورت داد و نشستها، تجمعات و اعتراضات مختلفی را در سطوح مختلف برگزار کرد.

 رئیس سازمان بسیج اساتید افزود: اساتید هم طی چندین مرحله و برنامه با امضای طومار، صدور بیانیه و برگزاری نشستها و تجمعات مختلفی این جنایات را تبیین کردند و حضور جدی و اساسی در صحنه داشتند.

مردانی افزود: امیدواریم تجمع روز شنبه به نام "فریاد عروسک‌ها" نیز که قرار است در حمایت از مظلومیت کودکان و نوجوانان غزه که مظلومانه زیر حملات و بمباران  زندگی می‌کنند در ایران و سایر شهرهای جهان برگزار شود، تجمع پرشوری باشد.

وی تاکید کرد: از اساتید و دانشگاهیان و گروه‌های مختلف مردمی دعوت می‌کنیم که در این تجمع حضور پیدا کنند و فریاد خود را بر سر رژیم صهیونیستی و آمریکا بزنند زیرا اگر پشتیبانی آمریکا نبود این رژیم منحوس این قدر جنایات نمی‌کرد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.