معاون بین‌الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی: مقاومت فلسطین شکست راهبردی صهیونیست‌ها را در خرابه‌های غزه رقم خواهد زد

سه شنبه 1402/08/16 - 10:31 asatid
در همایش بین‌المللی جهان عاری از سلطه آمریکا و صهیونیسم؛

معاون بین‌الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی: مقاومت فلسطین شکست راهبردی صهیونیست‌ها را در خرابه‌های غزه رقم خواهد زد

حجت‌الاسلام قمی با بیان اینکه تقابل حق و باطل امروز بیشتر نمود پیدا کرده است، گفت: بعد از شکست ارتش رژیم کودک‌کش در عملیات طوفان‌الاقصی، شکست راهبردی دیگری در خرابه‌های غزه به ارتش صهیونیست تحمیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین «محسن قمی» معاون بین الملل رهبر انقلاب اسلامی  در همایش بین‌المللی جهان عاری از سلطه آمریکا و صهیونیسم که در دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار داشت: در شرایط حساس و سرنوشت سازی قرار داریم لذا آنچه در غزه صورت می‌گیرد در سرنوشت منطقه، غزه، جبهه مقاومت و نظام بین الملل تاثیرگذار است؛ پس اگر دنبال جهان عاری از صهیونیسم و آمریکا هستیم باید تدابیر بیشتری بیاندیشیم.

وی افزود: تقابل حق و باطل و ظالم و مظلوم امروز بیشتر نمود پیدا کرده است، زیرا مردمی در منطقه‌ای کوچک در حال حماسه آفرینی هستند و بعد از شکست ارتش رژیم کودک‌کش در عملیات طوفان‌الاقصی، شکست راهبردی دیگری را در همین خرابه‌های غزه به ارتش صهیونیست تحمیل خواهند کرد.

حجت‌الاسلام قمی ادامه داد: عده‌ای اقلیت که دارای خوی وحشی‌گری هستند، بدون هیچ واهمه‌ای اقدامات جنایتکارانه خود را انجام می دهند به نحوی که فقط در یک ماه اخیر بیش از ۹ هزار نفر از مردم عادی غزه را بواسطه بمباران‌هایی که انجام دادند به شهادت رساندند البته بیش از این نیز ۱۵۰ مورد جنایت علیه مردم غزه در ۱۶ جنگ انجام دادند که فقط یک مورد آن بمباران بیمارستان‌های غزه است.

وی اضافه کرد: صهیونیست‌ها با بمباران غزه طی یک هفته قبل ۲۰ هزار واحد مسکونی را تخریب کردند، اما آنچه از این جنایت‌ها باقی مانده حمایت بی دریغ مردم سایر کشور‌ها از ساکنین غزه است؛ در جنگ ۳۳ روزه، اسرائیل به زیر ساخت‌های لبنان خیلی خسارت وارد کرد، ولی در خاتمه جنگ، این حزب‌الله لبنان بود که پیروز شد و یا حتی آمریکایی‌ها با وجود آن که در عراق خسارت‌های بی شماری را به مردم این کشور وارد کردند، ولی باز مردم عراق بودند که شکست نهایی را به آمریکا تحمیل کردند.

معاون بین‌الملل مقام معظم رهبری تصریح کرد: پیروزی را با میزان خسارت و تحمیل اراده‌ها در عرصه‌های سیاسی و نظامی نمی‌سنجند بلکه پیروزی، بر اساس ایمان و اراده مردم سنجیده می‌شود؛ امروز آمریکا دیگر اجماع جهانی را ندارد و حتی از لحاظ اقتصادی هم رو به افول است و شعار‌های حقوق بشری و محیط زیستی آن‌ها نیز دیگر رنگ باخته و این نویدی برای جهان بدون آمریکا است.

وی تاکید کرد: پاشنه آشیل اقتصاد آمریکا و رژیم صهیونیستی شرکت‌های دانش بنیان است لذا نحوه مقابله و مبارزه با آن‌ها بر عهده اساتید قرار دارد؛ شکاف در جامعه صهیونیست‌ها باید توسط اساتید مسلمان به خوبی شناخته شود و بر تعمیق آن‌ها تلاش کرد، زیرا توسعه آن می‌تواند بر تغییر ماهیت رژیم صهیونیستی تاثیرگذار باشد.

حجت‌الاسلام قمی تصریح کرد: همچنین اساتید مسلمان باید با انتشار لیست شرکت‌های صهیونیستی که در منطقه فعال هستند و نیز افشای ماهیت برخی کشور‌های اسلامی که یکی از این کشور‌ها به تنهایی در منطقه ۶ میلیون دلار مبادلات تجاری با رژیم صهیونیستی دارد، می‌توانند جهان عاری از آمریکا و صهیونیست را سرعت دهند.

انتهای پیام/231

روابط عمومی مجمع اساتید مسلمان دانشگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.