صهیونیست‌ها در بهت و ماتم "طوفان الاقصی" هستند

سه شنبه 1402/07/25 - 10:10 asatid
مشاور و دستیار ویژه معاون هماهنگ کننده سپاه:

صهیونیست‌ها در بهت و ماتم "طوفان الاقصی" هستند

مشاور و دستیار ویژه معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در 45 سال تقابل جبهه حق به پرچمداری ایران اسلامی در مقابل جبهه نظام سلطه و استکبار جهانی به پرچمداری و رهبری آمریکا ما خود را پیروز می‌دانیم.به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، مشاور و دستیار ویژه معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بین اساتید ودانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: فلسطین قریب به 80 سال است که مورد تهاجم و ظلم صهیونیسم بین‌الملل قرار گرفته و مردم آن را در خانه و کاشانه خود مورد تهاجم و تعدی قرار می‌دهند.


پاشامحمدی با اشاره به عملیات پیروزمند و غرورآفرین طوفان الاقصی در دفاع از مسجدالاقصی، بیان داشت: این حرکت حمله‌ای غافلگیرانه و عملیاتی کوبنده و توفنده و در آن دست خدا از آستین مجاهدان فلسطینی بیرون آمده است و باران سجیل را بر سر صهیونیست‌های غاصب نازل کرده است.


وی ادامه داد: در پی این عملیات هنوز دنیا و به خصوص صهیونیست‌ها در بهت و ماتم که چه اتفاقی افتاده است و باید منتظر ماند که در روزهای آینده ابعاد این عملیات غرورآفرین مشخص شود؛ آنها به مراتب اعتراف می‌کنند که امروز، روز دردناک و بسیار سختی برای آنهاست و روزنامه صهیونیستی اعلام می‌کند که امروز ما تحقیر شدیم؛ تحقیری که وصف‌ناپذیر است.


پاشامحمدی خطاب به دانشجو معلمان و اساتید دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و با اشاره به سخنان نماینده زن پارلمان اروپا اضافه کرد: اگر ما در دنیا شعار و ندا می‌دهیم که رژیم اسرائیل، رژیمی کودک‌کش است، با آمار، ارقام و مستند حرف می‌زنیم و خود اروپایی‌ها اعتراف می‌کنند که از سال 2008 تاکنون 150 هزار فلسطینی در غزه و کرانه باختری کشته و زخمی شده‌اند که 33 هزار نفر از آنها کودکان هستند.


وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رژیم غاصب صهیونیستی رفتنی است و اینکه امروز نهضت فلسطین از همیشه بانشاط تر و سرحال‌تر است، خاطرنشان ساخت: وظیفه‌مندیم که این روزها اخبار مردم مظلوم فلسطین را پوشش داده و رصد کنیم؛ در عملیات طوفان الاقصی ده‌ها اسرائیلی به اسارات درآمده و صدها نفر کشته و صدها نفر زخمی شده‌اند و رئیس دفتر سیاسی حماس نیزاعلام کرده است که این عملیات با قوت و قدرت ادامه دارد.


پاشامحمدی گفت: دانشجو معلمان، معلمین آینده ایران اسلامی هستند و رسالت سنگین، عظیم و خطیر تربیت انسان تراز انقلاب اسلامی را بر عهده دارید و اینکه حضرت امام خمینی (ره) معلمی را شغل انبیا می‌داند از قرآن کریم بهره گرفته‌اند.


وی تصریح کرد: معلم باید آیات الهی را برای دانش‌آموز ما به عنوان رسالت اصلی خود تلاوت کند و به او یاد داده و تعلیم دهد و بالاتر از آن این معلم قرار است انسان تراز انقلاب اسلامی را ابتدا در دانشگاه فرهنگیان تربیت کنیم و سپس این معلمان در مدارس بتوانند دانش آموزان و نسل بعدی را برای ادامه خط نورانی شهیدان تربیت کنند.


مشاور و دستیار ویژه معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این نشست بصیرتی یک نشست جهاد تبیین است، ادامه داد: شما دانشجو معلمان رسالت سنگینی و شغلی بسیار بسیار مقدس دارید و اگر قرار است انبیای الهی حکمت را به انسان‌ها بیاموزند، معلم نیز همین رسالت را دارد و معلم نیز قرار است حکمت را به دانش‌آموزان و نسل‌های آتی آموزش دهد.


پاشامحمدی خطاب به دانشجو معلمان متذکر شد: به خود افتخار کرده و ببالید، همان‌گونه که ماها در لباس مقدس جهاد در راه خدا به خود افتخار می‌کنیم و خدا را شاکر باشید که در جایگاه و کسوت معلمی وظیفه تعلیم و تربیت و آموزش را بر عهده دارید.


وی تاکید کرد: حقیقتا همه ماها هر جا چراغی در زندگی مان روشن است و به لطف خدا در صراط مستقیم الهی قرار گرفتیم مدیون شما معلمین عزیز هستیم که شما توانستید ما را در مسیر تعلیم و تربیت با مبانی الهی، اسلامی، قرآنی و انسانی آشنا کنید و در یک کلام همه ما مدیون و بدهکار به معلمین عزیزمان هستیم.
پاشامحمدی در ادامه به برخی مصادیق بحث به قله رسیده‌ایم پرداخت و اضافه کرد: امامین انقلاب در طول عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از آغاز تاکنون تعدد و تنوع اقوام را به فرصت تبدیل کرده‌اند و این هنر ولایت فقیه است.

وی با اشاره به موارد مختلف توطئه‌های مختلف دشمنان در طول انقلاب اسلامی برای نابودی این انقلاب یادآور شد: یکی از این توطئه‌ها جنگ تحمیلی عراق علیه ایران اسلامی بود که ما با مستندات بسیار آن را جنگ جهانی سوم می‌دانیم؛ چرا که در آن بیش از 56 کشور به انحنای مختلف از صدام پشتیبانی می‌کردند و در این جنگ از 28 کشور اسیر گرفتیم.

مشاور و دستیار ویژه معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر می‌گوییم به قله رسیده‌ایم استدلال ما این است که در 45 سال تقابل جبهه حق به پرچمداری ایران اسلامی در مقابل جبهه نظام سلطه و استکبار جهانی به پرچمداری و رهبری آمریکا ما خود را پیروز می‌دانیم و ما در این حوادث هزینه داده‌ایم اما هیچ گاه شکست نخورده‌ایم و این را با استدلال، محققانه، عالمانه و نه متعصبانه می‌گوییم.


رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر نیز در این نشست بصیرتی با تبریک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی دانشگاه و حرکت غرورآفرین مبارزان فلسطینی تحت عنوان طوفان الاقصی  و تقدیر از همه بانیان این نشست در جمع دانشجویان این دانشگاه در سالن همایش پردیس بنت الهدی صدر گفت: امیدواریم که این حرکت عظیم منجر به آزادسازی همه اراضی اشغالی از دست دشمن صهیونیستی شود و فلسطین به دامن اسلام برگردد.
رضا درویشی گفت: این عملیات موجب نشاط، شادی و غرور مردم در همه جهان اسلام و ملل آزاده جهان شده و بازتاب خبری بسیار بزرگی در دنیا داشته است.


درویشی بیان داشت: مسئولان عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی روی این دانشگاه حساسیت خاصی دارند؛ چرا که این دانشگاه، دانشگاه راهبردی نظام، دانشگاه آینده و دانشگاه انسان ساز است.
وی با بیان اینکه امسال حدود 1600 دانشجومعلم در این دانشگاه تحصیل می کنند، در ادامه خاطرنشان ساخت: وظیفه این دانشگاه تربیت معلم و نه تامین معلم است و کار اصلی دانشگاه راهبردی فرهنگیان تربیت معلم در تراز انقلاب اسلامی است.


درویشی اضافه کرد: اگر توانستیم معلمی تربیت کنیم که در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد، قطعا آسیب به نظام به حداقل خواهد رسید و همه ما در مجموعه دانشگاه باید به این مهم اهتمام ویژه داشته باشیم.


وی تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی در دوران‌های مختلف ما شاهد عزت، قدرت و سربلندی ایران اسلامی در منطقه و جهان هستیم و دانشجویان ما باید با الگوپذیری از شهیدان همواره پیرو منش و رفتار آنها برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و بلندآوازه کردن نام کشور در عرصه جهانی برای نیل به اهداف بلند نظام اسلامی باشند.


رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: برنامه‌های فرهنگی بسیاری امسال در حوزه فرهنگی توسط سازمان مرکزی دانشگاه و ما طراحی شده که از جمله آنها این نشست بصیرتی با حضور سردار پاشامحمدی در راستای تربیت و بصیرت افزایی دانشجویان نسبت به مسائل دفاع مقدس و مسائل بین‌المللی است که اجرایی شده و سایر برنامه‌ها نیز به مرور اجرایی خواهند شد.


 در این نشست احکام اعضای شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر توسط مشاور و دستیار ویژه معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدیرکل نظارت، ارزیابی و تعالی سازمانی دانشگاه فرهنگیان، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر، رئیس بسیج اساتید استان به آنها اهدا شد؛ همچنین سرود شهدای دانشجومعلم دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در این نشست اجرا و در آغاز مراسم نیز رزم نوازنان سپاه امام صادق (ع) سرود جمهوری اسلامی را اجرا کردند.

انتهای پیام/

منبع: بسیج اساتید استان بوشهر

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.