موضع‌گیری تهاجمی برای منکوب کردن دشمن ضروری است/ انقلاب موضوع اقتصاد و معیشت را حل خواهد کرد 

جمعه 1402/02/22 - 15:37 asatid
سردار فدوی در نشست مسئولان استانی بسیج اساتید: 

موضع‌گیری تهاجمی برای منکوب کردن دشمن ضروری است/ انقلاب موضوع اقتصاد و معیشت را حل خواهد کرد 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: جمهوری اسلامی در برابر خدعه‌ها و هجمه دشمن نه تنها ضعیف نبوده که در موضع ابتکارعمل است. ما در همه پایگاه‌های مواجهه با دشمن موفق بوده‌ایم .

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، سردار سرتیپ علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست مسئولان استانی بسیج اساتید کشور در تهران به تلاش ۴۴ ساله دشمنان برای شکست جمهوری اسلامی اشاره کرده و گفت: در این سال‌ها دشمن هر کاری توانسته انجام داده و با تمام توان خود به میدان آمده است و در همه تلاش‌هایش بدون استثنا شکست خورده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی در برابر خدعه‌ها و هجمه دشمن نه تنها ضعیف نبوده که در موضع ابتکارعمل است. ما در همه پایگاه‌های مواجهه با دشمن موفق بوده‌ایم و اگر در موضعی می‌بینیم موفق نبوده‌ایم برای آن است که واقعا پای کار نیامده‌ایم.

وی با تاکید بر قاعده‌های الهی در موفقیت و پیروزی گفت: اگر برای خدا پای کاری برویم و با صدق و اخلاص کار کنیم، خدا کمک خواهد کرد. امام خمینی(ره) تاکید می‌کردند ما مکلف به انجام تکلیف هستیم نه مکلف به نتیجه و نتیجه را خدا کمک خواهد کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به مشکلات اقتصادی و ضرورت بحث معیشت، عنوان کرد: افراد متخصص این امر را در کشور کم نداریم. اگر مشکلات هست به دلیل آنست که واقعا پای کار اقتصاد و معیشت مردم که مهم‌ترین موضوع برای اسلام است نرفته‌ایم. البته کارهایی صورت گرفته اما  کافی نیست. اقتصاد موضوعی است که دائم مردم با آن سر و کار دارند.

وی با اشاره به تلاش‌های دولت، تاکید کرد: حتما انقلاب قصه اقتصاد و معیشت را نیز حل خواهد کرد. 

فدوی در ادامه سخنان خود در موضوع فضای مجازی و لزوم آگاهی در این فضا با تاکید بر سخنان امیرالمومنین علیه السلام گفت: امیرالمومنین (ع) می‌فرمایند مردم اگر چیزی را که نمی‌دانند نمی‌گفتند مفاسد عالم به وجود نمی‌آمد. امروز متأسفانه در فضای مجازی بدون آگاهی برخی افراد به بازنشر اخبار و اکاذیب می‌پردازند و این آسیب‌هایی به همراه دارد.

وی با اشاره به سه موضع دشمن علیه ایران بر ضرورت موضع گیری فعال و تهاجمی برای منکوب کردن دشمن تاکید کرده و افزود: امروز به اعتراف وزیر دفاع آمریکا آنها به دنبال بازدارندگی در ایران هستند. این یعنی کشور ما در موضع قدرت قرار دارد که آنها را وادار به اتخاذ موضع بازدارندگی می‌کند. 

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: یعنی باید برای بازدارندگی توانی در خود ایجاد کنند. این یعنی ما در موضع قدرت هستیم. این نتیجه تلاش کل نظام است، از رهبری و سپاه و بسیج گرفته تا همه نهادها و مسئولین و  همه مردم ایران.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.