بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان باید منشا و مبدا اصلی سند تحول بنیادین در دانشگاه باشد

asatid
دارا در آیین تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان تهران:

بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان باید منشا و مبدا اصلی سند تحول بنیادین در دانشگاه باشد

انتظار می‌رود بسیج  اساتید در دانشگاه فرهنگیان با ظرفیت نخبگانی و پتانسیلی که دارد و با جهاد علمی، در راستای تحقق منویات و فرامین امامین انقلاب مجاهدت کند و با ارائه راهکارهای عملی منشا و مبدا اصلی سند تحول بنیادین در دانشگاه باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان در پردیس شهید چمران ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و تسلیت وفات حضرت زینب کبری(س)اظهار داشت: رویکرد اصلی بسیج اساتید در دانشگاه‌ها در چهار عرصه علمی، پژوهشی، معرفت و بصیرت افزایی و تبیین گری خلاصه می‌شود.

رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ  با تاکید بر جایگاه ارزشمند و ظرفیت عظیم بسیج اساتید، گفت: امامین انقلاب به کرات و در بیانات متعدد مسئولان را نسبت به بسیج و بسیجیان را نسبت به وظایفشان متوجه کرده و متذکر شده‌اند. بارها اهمیت این سنگر را یادآورشده و بر استفاده از ظرفیت بسیج و این جریان مقدس در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرده‌اند.

دارا با یادآوری نقش بی بدیل دانشگاه فرهنگیان به عنوان مرکز ثقل نظام تعلیم و تربیت افزود: انتظار می رود بسیج  اساتید در دانشگاه فرهنگیان با ظرفیت نخبگانی و پتانسیلی که دارد و با جهاد علمی، در راستای  تحقق منویات و فرامین امامین انقلاب مجاهدت کند و با ارائه راهکارهای عملی منشا و مبدا اصلی سند تحول بنیادین در دانشگاه باشد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن بازخوانی فرمایش مقام معظم رهبری(حفظه الله) درباره معیارهای جذب اساتید دانشگاه فرهنگیان گفت: انتظار می رود بسیج اساتید دانشگاه نسبت به جذب و بکارگیری اساتید متدین و انقلابی در  دانشگاه از نقش نظارتی و حمایتی خود غافل نشود.

انتهای پیام/

 

 

روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.