حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی امیدبخش همه انسان‌های آزادی‌‎خواه جهان است

دوشنبه 1400/02/13 - 14:18 asatid
معاون منابع انسانی بسیج اساتید اصفهان گفت:

حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی امیدبخش همه انسان‌های آزادی‌‎خواه جهان است

بیژن شمس گفت: امروزه با پیروزی‌هایی که انقلاب اسلامی در سوریه عراق و لبنان داشته، مردم آزادی‌خواه در جهان منتظرند اثرات این درخت به بار نشسته انقلاب اسلامی را در جهان ببینند و حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی نه‌تنها برای ایران و انقلاب اسلامی بلکه امیدبخش همه انسان‌های آزادی‌خواه جهان است.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج (ناب)، بیژن شمس در نشست تخصصی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و دولت جوان حزب الهی با موضوع «ضرورت انتخابات در شرایط امروز و نقش آفرینی» که به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد برگزار شد، گفت: امروزه با پیروزی‌هایی که انقلاب اسلامی در سوریه عراق و لبنان داشته، مردم آزادی‌خواه در جهان منتظرند اثرات این درخت به بار نشسته انقلاب اسلامی را در جهان ببینند، پشتوانه انقلاب اسلامی مردم‌سالاری دینی است و حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی نه‌تنها برای ایران و انقلاب اسلامی بلکه امیدبخش همه انسان‌های آزادی‌خواه جهان است.

معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان با بیان این که انتخابات ریاست‌جمهوری که ابتدای سال ۱۴۰۰ قرار دارد، موضوع بسیار مهمی است که درنتیجه آن تحول بسیار بزرگی در کشور صورت می‌گیرد، افزود: در طول ۴۲ سال که از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی گذشته است به‌طور متوسط هرساله یک انتخابات را برگزار کرده‌ایم که همه آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده‌اند، دلیل آن، این است که نظام جمهوری اسلامی بر مبنای مکتب توحیدی و نظام الهی است و مردم با هر انتخابی که می‌کنند مستقیماً به آرمان‌ها و اهداف بلند جمهوری اسلامی کمک می‌کنند تا به تحقق واقعی خودش برسد.

وی افزود: امسال نیز انتظار می‌رود که مردم با فهمی که از  اصل انقلاب و نظام‌ دارند و ارزش‌های آن را خوب درک کرده‌اند مانند سال‌های گذشته در انتخابات حضور جدی و پرشوری پیدا کنند.

شمس همچنین،گفت: انتخابات ۱۴۰۰ به دلایل مختلفی با سایر انتخابات تفاوت‌هایی‌دارد؛ چراکه در آستانه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سال ۹۷ دوره ثبات و پذیرش انقلاب اسلامی توسط جهانیان طی شد و نظام‌سازی صورت گرفت؛ اما از پنج مرحله‌ای که در اهداف بلندمدت انقلاب اسلامی قرار دارد در مرحله دولت‌سازی دچار چالش‌هایی شدیم که در گام دوم انقلاب یکی از مباحثی که باید مورد اهمیت آحاد و توده‌های مردم قرار گیرد، موضوع ایجاد یک دولت اسلامی بوده و این انتخابات نخستین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب است.

معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان اضافه کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب باید هم دولت اسلامی را با کارگزاران اسلامی شکل داده و هم در عرصه‌های مختلف داخلی که تاکنون موردتوجه قرار نگرفته مانند ساختارهای اقتصادی، اجتماعی و اداری و فسادزدایی را در رأس امور قرار دهیم تا به مرحله زمینه‌سازی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی و ظهور حضرت حجت عجل‌الله برسیم.

وی با بیان این که یکی از ضروری‌ترین مسائلی که باعث می‌شود به این انتخابات نگاه کنیم، این است که اکنون کشور از لحاظ اقتصادی در یکی از بدترین شرایطی است که در ۴۰ سال گذشته داشته‌ایم و مشکلات اقتصادی و افت ارزش پول ملی و افزایش قیمت‌ها و لجام‌گسیختگی که در سال‌های دولت دوم کارگزاران در کشور به وجود آمده بود را به‌صورت چندبرابری تجربه می‌کنیم.

شمس افزود: بخش عمده و بسیار بزرگ این موضوع به ناکارآمدی مسئولان و بخش‌های کوچک‌تر آن به تحریم‌های ظالمانه که از دولت آمریکا بر کشور اعمال‌شده و ناکارآمدی‌ها و بی‌توجهی‌ها در طول ۴۰ سال گذشته توسط دولت‌های مختلف برمی‌گردد.

وی بیان کرد: هر دولت جدیدی که وارد عرصه شود با چالش‌های مختلفی روبه‌رو است که باید با نگاه انقلابی و جهادی و مدیریت دلسوزانه برای نظام و باور و اعتقاد به اصل نظام جمهوری اسلامی و نصرت الهی بخش عمده‌ای از مشکلات را حل کند.

معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان ادامه داد: موضوع دیگری که این انتخابات را برای ما پراهمیت‌تر از گذشته نشان می‌دهد، نبود مدیریت کارآمد در کشور است، امروز نیازمند تحول در مدیریت کشور هستیم که با استفاده از توانمندی‌های درونی کشور و اعتقاد به راه امام و بیانات مقام معظم رهبری ما را توانمند و قوی کند تا روی پای خودمان و در مقابل استکبار جهانی بایستیم و زمینه‌ساز تمدن نوین جهانی شویم.

شمس اظهار کرد: در این راستا ضرورت دارد تحول مورد نظر در انتخاب افرادی صورت بگیرد که توانایی پیشبرد کشور با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی درونی و منابع انسانی داخلی به سمت حل مشکلات داخلی و تأثیرگذاری در جهان را داشته باشند

حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی امیدبخش همه انسان‌های آزادی‌خواه جهان است

وی گفت: امروزه با پیروزی‌هایی که انقلاب اسلامی در سوریه عراق و لبنان داشته، مردم آزادی‌خواه در جهان منتظرند اثرات این درخت به بار نشسته انقلاب اسلامی را در جهان ببینند، پشتوانه انقلاب اسلامی مردم‌سالاری دینی است و حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی نه‌تنها برای ایران و انقلاب اسلامی بلکه امیدبخش همه انسان‌های آزادی‌خواه جهان است.

امروز ملت ایران پرچم‌دار تفکر انقلابی در سراسر جهان است

معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان اضافه کرد: استادان دانشگاه به‌عنوان فرماندهان جنگ نرم مسوولیت دارند که در جذب مردم به سمت انتخابات تأثیرگذار باشند و این وظیفه شرعی و دینی و جهادی ماست، امروز ملت ایران فقط مسئول خودش نیست؛ بلکه پرچم‌دار تفکر انقلابی در سراسر جهان است.

شمس بیان کرد: مردم باید به چشم جهاد به این انتخابات نگاه کنند؛ چرا که در این انتخابات سرنوشت کشور، ۴۲ سال خون شهدا و هزاران مادری که هنوز چشم‌انتظار فرزندانشان هستند و حق علیه باطل و همه مظلومان جهان نهفته است.

وی خطاب به استادان دانشگاه‌ گفت: درک شرایط و موقعیت جهانی و فردی امروز درک وظیفه شرعی ما در این انتخابات در تاریخ نوشته می‌شود و آیندگان خواهند فهمید که چگونه مردم با حضور خود در انتخابات توانستند مسیر انتخابات را پرسرعت به جلو ببرند.

انتهای پیام/

نویسنده :
دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)