فرماندهان قدرت نرم در مسیر همگرایی و مشارکت آگاهانه مردم

یکشنبه 1400/01/15 - 15:18 asatid
در وبینار تبیین مواضع گفتمان سازی و روش اجرایی نهضت استادی بسیج در انتخابات 1400 مطرح شد:

فرماندهان قدرت نرم در مسیر همگرایی و مشارکت آگاهانه مردم

زمینه‌سازی برای مشارکت آگاهانه و حداکثرسازی حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 در دستورکار بسیج اساتید کشور قرار گرفت.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج (ناب)، وبینار تبیین مواضع، گفتمان سازی و روش اجرایی نهضت استادی بسیج در انتخابات ۱۴۰۰ با حضور مسئولان سازمان بسیج اساتید کشور و نمایندگان استانی اساتید بسیجی، برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست عبدالهی‌فر، معاون بررسی و گفتمان‌سازی سازمان بسیج اساتید کشور و با حضور جانشین سازمان بسیج اساتید و رئیس مرکز رسانه و ارتباطات این سازمان برگزار شد، موضوع عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری بویژه فرمایشات نوروزی ایشان در قالب دو سیاست کلی همکاری استادان بسیجی برای حداکثرسازی مشارکت‌های مردمی و کمک به مشارکت آگاهانۀ مردم در انتخابات آتی ریاست جمهوری، مطرح گردید.

عبدالهی‌فر با اشاره به ضرورت بی‌طرفی اساتید بسیجی در تبیین خصوصیت‌های رئیس جمهور مطلوب، از فرماندهان قدرت نرم کشور خواست از طریق گفت‌و‌گو با مردم زمینۀ حضور حداکثری و آگاهانۀ آنان در پای صندوق‌های رأی را هموار کنند.

وی به اساتید بسیجی کشور توصیه کرد که با آسیب‌شناسی مسائل و مشکلات استان محل خدمت خود، راهکارهای بومی غلبه بر مشکلات کنونی را برای ارائه پیشنهاد به دولت آینده تهیه کنند.

انتهای پیام/

 

نویسنده :
دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج استان تهران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)