لازمه‌ی تحقق شعار سال، پرداخت روشمند به نظام مسائل مرتبط با تولید است

پنجشنبه 1400/01/05 - 19:44 asatid
مسئول سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های لرستان؛

لازمه‌ی تحقق شعار سال، پرداخت روشمند به نظام مسائل مرتبط با تولید است

علی نظری مسئول بسیج اساتید استان لرستان: برای تحقق شعار سال باید پشتیبانی‌های لازم در تمام حوزه‌های مربوط به اجرا، سرمایه‌گذاری و... و نیز مانع‌زدایی از تمام حوزه‌های قانونی و... در مسیر رونق تولید انجام گیرد.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج (ناب)، مسئول سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های لرستان، در برنامه تلویزیونی پژواک به تبیین شعار سال ۱۴۰۰ (تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها) پرداخت.

علی نظری با اشاره‌ به تاکید مستمر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر لزوم پرداختن به حل مسائل اقتصادی کشور و مشکلات معیشتی مردم، انتخاب شعار ۱۴۰۰ را هم در همین راستا ارزیابی و تاکید کرد و گفت: برای تحقق شعار سال باید پشتیبانی‌های لازم در تمام حوزه‌های مربوط به اجرا، سرمایه‌گذاری و... و نیز مانع زدایی از تمام حوزه‌های  قانونی و... در مسیر رونق تولید انجام گیرد.

نظری در پایان بر لزوم هم‌افزایی قوای سه گانه برای تحقق شعار سال و نیز پرداختن روشمند به نظام مسائل مربوط به تولید به صورت عقلانی، منطقی و  ذیل اسناد بالادستی و طبق مطالبات و منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد.

انتهای پیام/

نویسنده :
دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج لرستان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)