این مطلب ۱۲۱۰ بار خوانده شده
روابط عمومی سازمان بسیج اساتید اعلام کرد:

برگزاری هجدهمین اجلاس سراسری سازمان بسیج اساتید کشور با عنوان «بسیج اساتید و آغاز دوره تمدنی انقلاب اسلامی»

هجدهمین اجلاس سالانه بسیج اساتید کشور با عنوان «بسیج اساتید و آغاز دوره تمدنی انقلاب اسلامی» چهاردهم شهریورماه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، هجدهمین اجلاس سالانه بسیج اساتید کشور با حضور پرشور استادان بسیجی دانشگاهها و مقامات عالی­ رتبۀ کشور در ۱۴ شهریورماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

در این اجلاس که با حضور ۱۰۰۰ استاد دانشگاه از دانشگاه‌های سراسر کشور و مسئولان کشوری و لشگری برگزار خواهد شد، مهم‌ترین مسائل کشور و منطقه مورد تحلیل و بررسی و مطالبۀ استادان قرار خواهد گرفت.

همچنین در حاشیه این اجلاس، پنل­‌های تخصصی باحضور کارشناسان حوزه­‌های مختلف و استادان مدعو برگزار خواهد شد.

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور اعلام کرد: رویکرد جدید و حلّ المسائلی بسیج استادان کشور به انضمام مطالبۀ آن از کارگزاران کشور که طی یکسال اخیر در قالب تأسیس اندیشکده‌های راهبردی در کانون‌های بسیج استادی بروز یافته است، نشاط تازه‌ای در میان استادان بسیجی ایجاد کرده و این رویکرد برآن است تا از ظرفیت کانون‌های بسیج اساتید برای کمک به کشور و حلّ مشکلات ملّی و استانی با توجه به محورهای توسعه و برنامه آمایش سرزمینی در کشور، بهره گیرد.

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، هفته گذشته و همزمان با عید سعید غدیر از پوستر این اجلاس نیز رونمائی کرد.

این همایش ۱۴ شهریورماه از ساعت ۸ صبح در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید