صادق خلیلیان در نشست هم اندیشی تشکیل مجمع عالی بسیج اساتید مطرح کرد

بسیج به دنبال انجام کارهای تأثیرگذار است

وزیر اسبق جهاد کشاورزی در نشست هم اندیشی تشکیل مجمع عالی بسیج اساتید گفت: اساتید در عرصه سازندگی و سیاسی حضور فعال داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید کشور؛ صادق خلیلیان عصر روز گذشته ۱۳ آذر ماه در هم اندیشی تشکیل مجمع عالی سازمان بسیج اساتید کشور که با حضور استادان صاحب نظر از دانشگاه ها، مراکز علمی و تصمیم ساز کشور به منظور بررسی آخرین وضعیت دانشگاه‌ها و ترسیم راهبرد‌های آینده پژوهانه در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد با اشاره به اینکه بسیج می خواهد کارهای تأثیرگذار انجام دهد گفت: در این میان رسانه ها نقش به سزایی دارند و باید در تمام فعالیت هایی که حضور رسانه در آن لازم است، شاهد نقش آفرینی رسانه ها باشیم. امام در آغاز حرکت بسیج فرمودند: بسیج ۲۰ میلیونی یعنی همه آحاد ملت و همه سطوح در همه مسائل مهم کشور باید حضور داشته باشد. این تصویر از بسیج نشان می دهد حلّ از ظرفیت رسانه ها بهره برد.

 

وی افزود: بسیج یک حرکت مردمی از بطن جامعه است که با استفاده از اصول و آرمان ها و ارزشهای انقلاب و با انسجامی خاص شکل گرفته است.

 

خلیلیان ادامه داد بسیج باید راهی باز کند تا اساتید بتوانند در عرصه سازندگی و سیاسی حضور فعال داشته باشند.

 

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در ماجرای برجام فرمودند خط قرمزها در این تفاهم نامه رعایت نشده است گفت: اف ای تی اف برجام دوم است و افرادی که پشت این ماجرا هستند کسانی هستند که طرفدار پولشویی هستند. وی در پایان گفت: در جنگ اقتصادی حضور بسیج با ساز و کار خود می تواند بسیار تأثیرگذار باشد اما در بُعد فرهنگی جریان دانشگاه ها در مسیر انقلاب و آرمانها نیست و باید اقدامات مناسبی در این زمینه انجام داد و از ابزارهای لازم نیز بهره برد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.