به همت سازمان بسیج اساتید خراسان رضوی برگزار شد

نشست هم اندیشی با موضوع "ساز و کار و شیوه‌های کرسی‌های نظریه پردازی"

نشست هم اندیشی با موضوع کرسی های نظریه پردازی با حضور مدیران علمی، پژوهشی کانون های بسیج اساتید خراسان رضوی و جمعی از اساتید صاحب نظر در حوزه‌های علوم انسانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج استید استان خراسان رضوی، نشست هم اندیشی با موضوع کرسی های نظریه پردازی با حضور مدیران علمی، پژوهشی کانون های بسیج اساتید خراسان رضوی و جمعی از اساتید صاحب نظر در حوزه علوم انسانی در دانشگاه فردوسی و در محل بسیج اساتید استان امروز سه شنبه ۰۶/۰۹/۹۷ برگزار گردید.

ابتدا دکتر علیرضا سیدین معاون علمی، پژوهشی بسیج اساتید استان ضمن طرح الویت های علمی سازمان، هدف از تشکیل این جلسه را هم اندیشی و هم افزایی تشکیلاتی و نخبگانی میان کانون های بسیج اساتید دانشگاه های استان جهت تحقق مأموریت های علمی اساتید دانست.

در این برنامه دکتر عباس جوارشکیان دانشیار فلسفه دانشگاه فردوسی و عضو شورای علوم عقلی دبیرخانه کرسی‌های نقد و نظریه پردازی شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن تبیین ضرورت و اهمیت به ارائه پیشینه راه اندازی کرسی‌های نظریه پردازی به شیوه مصوب، فرآیندها، مشکلات و مسائل مرتبط با کرسی‌های نقد و نظریه پردازی در فضای دانشگاهی پرداخت.

در ادامه، اساتید نظرات و دیدگاه های خود را پیرامون موضوعات و مسائل و موانع کرسی های نظریه پردازی مطرح کردند.در این نشست که با حضور رؤسای اندیشکده‌های راهبردی استان برگزار گردید بر اولویت موضوعات مورد نیاز مأموریتهای اندیشکده تأکید گردید.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.