در بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه‌های خوی مطرح شد:

هواپیمای ایران-بیروت را هم یک هواپیمای اوکراینی بدانید؟!

منتظریم که دلواپسان برجام نه موضع‌گیری سیاسی بلکه عملی در خور شان راهزنان هوایی کدخدای خبیث جهان انجام دهند یا حداقل از آن زبان بازی های سیاستمدارانه خودشان در پاسخگویی به یاوه گویی های رسانه ای BBC و VOA استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی جنبش استادی استان آذربایجان غربی، اساتید دانشگاه‌های شهرستان خوی درباره اقدام جنگنده‌های آمریکایی در خصوص هواپیمای ایران-بیروت بیانیه‌ای صادر کردند.

 

در متن این بیانیه آمده است: 

 

بسمه تعالی

 

روزی که کشور  در بالاترین حد آمادگی دفاع از این مرز و بوم بود و به دلایلی که شاید بعدها افشا شود به ظاهر سیستم دفاع موشکی دلیر مردان پدافند هوایی سپاه اشتباه کرد و موضع‌گیری‌های کاملا  سیاست زده مسئولان ارشد امنیت ملی باعث شد سردار حاجی زاده مجبور به عذر خواهی، تکرار می‌کنم مجبور به عذرخواهی از ملت ایران شد در حالی که همچنان مدافعان حریم وطن متهم ردیف اول سانحه دلخراش هواپیمای اوکراینی ماندند، سلبریتی‌های خائن به وطن باز هم تکرار می‌کنم سلبریتی‌های  خائن به وطن مانند هر زمان دیگر بر سر سفره رنگین رسانه‌های بیگانه و داخلی مغرض نشستند و پیکرهای پاره پاره مسافرین هواپیمای اوکراینی را بهانه‌ای برای خدشه وارد کردن به توانایی‌های نظامی کشور عزیزمان و کوبیدن نیروی نظامی برآمده از انقلاب اسلامی ملت ایران کردند .

 

کاش امروز هم احساسات پاک و بی ریای آن دوستان !!!!! جریحه دار بشود و تنها یک کلمه نه صدها مصاحبه در محکومیت عمل ددمنشانه شیطان بزرگ بر زبان مبارک جاری کنند تا باورمان بشود که این گروه ، هنرمندان درد آشنای میهن‌مان هستند نه طفیلی‌های غرب زده‌ای که از وطن فقط در صحنه‌های تئاتر  دم می زنند.

 

منتظریم که دلواپسان برجام نه موضع‌گیری سیاسی بلکه عملی در خور شان راهزنان هوایی کدخدای خبیث جهان انجام دهند یا حداقل از آن زبان بازی های سیاستمدارانه خودشان در پاسخگویی به یاوه گویی‌های رسانه ای  BBC و VOA استفاده کنند با همان کینه ای که در ماجرای هواپیمای اوکراینی بکار بردند نه برای دشمن بلکه برای مدافعان وطن.

 
کانون بسیج اساتید دانشگاه های شهرستان خوی

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.