جامعه اندیشکده‌ها مطرح کرد:

شورای علمی جامعه اندیشکده‌ها تشکیل شد

با عضویت ۱۴ اندیشه‌ورز از اندیشکده‌های کشور، شورای علمی جامعه اندیشکده‌‌ها در سال ۱۳۹۹ تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای جنبش استادی ایران(جابا) و به نقل از گروه خبر جامعه اندیشکده‌ها، پس از بررسی صلاحیت علمی داوطلبان عضویت در شورای علمی جامعه اندیشکده ها در سال ۹۹، در نهایت این شورا با عضویت ۱۴ نفر از اندیشه ورزان ارشد اندیشکده‌های کشور تاسیس شد.

 

گفتنی است، جامعه اندیشکده‌ها طی دو نوبت در بهمن و اسفند ۹۸، به انتشار فراخوان هایی مبنی بر تشکیل شورای علمی جامعه اندیشکده‌ها پرداخت. در این مرحله از طریق نامه نگاری و ارتباط با مدیران و اندیشه ورزان اندیشکده های کشور، تعداد ۲۳ نفر از اندیشه ورزان اندیشکده ها آمادگی خود را برای عضویت در این شورا اعلام کردند. در ادامه فرآیند بررسی صلاحیت علمی داوطلبان، جامعه اندیشکده‌ها از یکم تا پانزدهم تیرماه ۱۳۹۹، با ارسال فرم‌های اظهار نظر برای داوطلبان شورای علمی، مدیران اندیشکده‌ها و سایر اندیشه ورزان، به دریافت نظرات مبادرت ورزید.

 

طی این مرحله، صلاحیت علمی ۱۴ نفر از داوطلبان به تایید اظهارنظرکنندگان رسید و این افراد در ۷ کمیته، به عضویت شورای علمی جامعه اندیشکده‌ها درآمدند.

 

فهرست اسامی اعضای شورای علمی به شرح زیر است:

لازم به ذکر است به زودی فراخوان مجددی برای تکمیل ظرفیت شورای علمی جامعه اندیشکده ها در سال ۱۳۹۹ صورت می‌پذیرد.

 

گفتنی است شورای علمی جامعه اندیشکده ‌ها با هدف ارزیابی و کارشناسی پروژه‌‌ها و اقدامات اندیشکده ‌های کشور در بستر خدمات جامعه اندیشکده‌ها، و طرح ‌های همکاری مشترک میان اندیشکده‌‌ها و بدنه حکمرانی و دستگاه ‌های اجرایی تشکیل شده و مرکب از اندیشه ‌ورزانی است که حداقل در دو پروژه اندیشکده (های) کشور، مدیر و مسئول اصلی اجرا بوده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.