به همت معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور؛

اولین شماره نشریه بصائر علمی منتشر شد

اولین شماره نشریه "بصائر علمی " ویژه اساتید شبکه ملی قدرت نرم، هفته اول تیرماه ۹۹ منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، اولین شماره نشریه  بصائر علمی ویژه اساتید شبکه ملی قدرت نرم و به همت معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور و با تمرکز و تاکید بر مباحث  علمی، تحقیقی و پژوهشی، هفته اول تیرماه ۹۹ منتشر شد.

 

نشریه علمی بصائر به صورت موضوعی منتشر می شود؛ یعنی هر شماره آن به موضوعی خاص در حوزه علم، تحقیق و پژوهش اختصاص دارد.

 

 نشریه پیش رو گام نخست معاونت بررسی و تحلیل در زمینه ارائه مباحث  علمی، تحقیقی و پژوهشی است و شمارگان بعدی این نشریه در دست تدوین است.

 

 در نخستین شماره این نشریه علمی، متن کامل سخنرانی دکتر ابن‌الدین حمیدی، جانشین سازمان بسیج اساتید کشور که در تاریخ ۲۱ خرداد ۹۹   تحت عنوان "فلسفه وجودی شبکه ملی قدرت نرم در دانشگاه ها"  ایراد شده است،  آورده شده. 

 

در بخشی از این سخنرانی  چنین  آمده است:

 

  « بنویسید؛ در کلاس های تان حرف بزنید. عزیزان من حرف حق را باید بزنید در قیامت  مواخذه خواهیم شد. ما زمانی که آنجا حاضر می شنویم از علم مان از مسئولیت مان از توان وفهممان سوال می شود لذا نگران نباشید امروز به شما عرض می کنم که از هیچ چیز نباید ترسید نه ترس از دست دادن پست یا جایگاه یا اعتبار اجتماعی. امروز می فهمم که اینها هیچ کدام در برابر حرف حق ارزش ندارد.

 هر جا انحراف را دیدید در صحنه حاضر باشید روزی رسان خداست عزت هم مال مومنین و پیامبر و خدا است و شما بخشی از مومنین هستید که خودش می دهد خودش هم می گیرد در حق مداری نان کسی و عزت کسی قطع نمی شود ما اگر بتوانیم این لجنه های فکری را برای رصد در هر استان ایجاد کنیم در گام دوم که گام مطالبه گری است؛  یا همین فرد رصدگر قدرت مطالبه‌گری دارد یا کسانی که توان تریبون داری،  توان کلاس‌داری،  توان سخنرانی دارند را شناسایی کنید اطلاعات به آنها بدهید بروند صحبت کنند. چرا!  چون ممکن است آن کسی که رصدگری می کند نتواند لزوما خوب حرف بزند یا سخنرانی کند البته شاید هم بتوانند.....»

 

علاقه‌مندان برای تهیه این نشریه می‌توانند از طریق لینک زیر متن کامل  را دریافت کنند.

 

 

 

 

                                           

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.