بیانیه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره؛

شهید چمران «فرهنگ ایثار و فداکاری» را در خود به فعلیت رساند

شهید چمران نمونه واقعی یک انسان کامل و شخصیتی علمی- انقلابی بود که فرهنگ ایثار و فداکاری را در خود به فعلیت رساند.

 به گزارش  روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان، مصطفی صادقی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زواره بیانیه ای به مناسبت ۳۱ خردادماه سالگرد شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بسیاری از پیشرفت ها وموفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف مرهون تفکر و میل بسیجی است. مقام معظم رهبری((مدظله العالی))

 

بسیجی از واژه‌هایی است که به تعبیر امام (ره) تنها در لغت نامه و دایره المعارف انقلاب اسلامی یافت می شود. بسیجی فردی است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام، قرآن، ولایت و انقلاب اسلامی نموده است و شهید استاد دکتر مصطفی چمران نمونه واقعی یک انسان کامل و شخصیتی علمی- انقلابی بود که فرهنگ ایثار و فداکاری را در خود به فعلیت رساند و خشم خود را در مقابل دشمنان اسلام و نظام و مهر خود را برای کسانی که در مقابل کفر و ظلم ایستاده اند به کار بست و امروز این فرهنگ در تمام جهان به عنوان فرهنگ بین المللی رشد و تقویت شده و کشورهای مختلف از این پتانسیل و نیروی مردمی در مقابل استکبار جهانی بهره می گیرند.

 

امید است بتوانیم ضرورت و مطالبات اصلی مقام معظم رهبری در خصوص دانشگاه‌ها همچون درگیر شدن با مسائل و جدانکردن دانشگاه از اتفاقات کشور، تربیت فرهنگی و اخلاقی و هویّتی دانشجویان و تحوّل مستمر و دائمی در محیط دانشگاه را در راستای پیشرفت جامعه عمل بپوشانیم.

 

در پایان اینجانب ۳۱خرداد روز بسیج اساتید را به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای “مد ظله العالی “خانواده ایثارگران و جامعه دانشگاهی به ویژه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره تبریک گفته و از خداوند متعال عزت و سربلندی همه اساتید بسیجی را مسئلت می نمایم.

 

مصطفی صادقی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زواره

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.