نشست تبیین طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده

سه شنبه 1399/09/04 - 18:33 asatid
اندیشکده مطالعات راهبردی زنان و خانواده برگزار کرد:

نشست تبیین طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده

اندیشکده مطالعات راهبردی زنان و خانواده وابسته به اندیشگاه سیاست پژوهی و راهبرد نگاری و دفتر امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز نشست تخصصی با عنوان تبیین طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای نهضت استادی بسیج (ناب)، در نشست « تبیین طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده» که به همت اندیشکده مطالعات راهبردی زنان و خانواده وابسته به اندیشگاه سیاست پژوهی و راهبرد نگاری و دفتر امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز برگزار شد، دکتر بانکی به توضیح و تبیین طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده پرداخت.

وی هدف طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده را برطرف کردن موانع پیش روی فرزند آوری خانواده‌ها عنوان کرده  و در این مسیر به 21 مانع اشاره کرد.

 نگرانی‌های معیشتی، نبود مسکن مناسب، عدم ازدواج جوانان و افزایش سن ازدواج، طلاق عاطفی زوجین و ...  از موانعی بود که دکتر بانکی به آن اشاره کرد.

 وی در ادامه  مفاد این طرح  را شامل چندین بخش و 52 ماده عنوان کردند که شامل؛ فرهنگ سازی و اصلاح باورهای غلط، حمایت از فرزند آوری و حمایت بیمه‌ای و یارانه‌ای ، جبران هزینه‌های درمان ناباروری، حمایت از ازدواج و ... بود.

بانکی همت نمایندگان در این مسیر را ستودنی توصیف نموده و اظهار امیدواری کرد که با همت و عزم عمومی بتوان از این بحران عبور کرد.

در پایان این نشست وبیناری به سوالات اساتید حاضر در جلسه پاسخ داده شد.

انتهای پیام/

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)