نشست کارگروه اندیشکده آب و انرژی

سه شنبه 1399/07/01 - 09:33 asatid
اندیشکده مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری برگزار کرد:

نشست کارگروه اندیشکده آب و انرژی

نشست کارگروه تخصصی آب و انرژی با حضور قدرت الله حمزه نماینده مجلس شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ و تعدادی از اعضای اندیشکده مجمع نمایندگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی نهضت استادی بسیج استان چهارمحال و بختیاری، نشست کارگروه تخصصی آب و انرژی با حضور قدرت الله حمزه نماینده مجلس شهرستان های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ و تعدادی از اعضای اندیشکده مجمع نمایندگان برگزار گردید.

حمزه اظهار داشت: با توجه به وجود مشکلات و کمبود آب در استان و از طرفی وجود فشارها و اصرار بر انتقال آب استان به استان های همجوار، بدون داشتن نگاه علمی و راهبرد منطقی، پیشبرد کار مشکل خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد مسائل خشکسالی و مهاجرت در آینده بسیار نزدیک، مخاطرات جدی را نه تنها برای استان بلکه برای کل کشور ایجاد خواهد کرد. بنابراین از مسئولین استانی انتظار می رود برای توسعه پایدار و عملی در مسائل مربوط به آب باید موارد مهم از جمله مشکلات زیست محیطی، شیوه های صحیح و علمی انتقال آب و توجه به حقوق از دست رفته مردم استان را به شیوه های منطقی و علمی بر همگان روشن و شفاف کرد و برای اصلاح آن با ارائه طرح و شیوه های مناسب تلاش کرد.

نماینده مجلس شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در ادامه افزود: اولین گام ضروری در این موضوع تهیه یک برنامه پیشنهادی و عملیاتی کردن آن از طریق جمع آوری اطلاعات علمی و همفکری با اساتید و متخصصان حوزه آب و کشور است.

در پایان مقرر شد انعکاس موضوع آب استان در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی از منظر مختلف حتی محدویت های آب تنگ صیاد و حیات وحش و آب شدن یخچال های ارتفاعات استان، مورد توجه قرار گیرد.


انتهای پیام/

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.