محکومیت جنایت گروه‌های راست‌گرای افراطی سوئد

سه شنبه, 06/18/1399 - 15:43 asatid
در بیانیه جنبش استادی بسیج اصفهان مطرح شد:

محکومیت جنایت گروه‌های راست‌گرای افراطی سوئد

جنایت گروه‌های راست‌گرای افراطی سوئد، با پشتیبانی صهیونیزم بین الملل و انتشار مجدد تصاویر توهین‌آمیز به پیامبر اسلام (ص) توسط مجله فرانسوی «شارلی ابدو» به بهانه آزادی، احساسات تمامی مسلمانان جهان و حتی پیروان سایر ادیان توحیدی را جریحه دار کرد.

به گزارش روابط عمومی جنبش استادی بسیج استان اصفهان، جنبش استادی بسیج اصفهان ضمن محکوم کردن جنایت گروه‌های راست‌گرای افراطی سوئد که با پشتیبانی صهیونیزم بین الملل انجام شده و همچنین انتشار مجدد تصاویر توهین آمیز به پیامبر اسلام (ص) توسط مجله فرانسوی «شارلی ابدو» به بهانه آزادی که احساسات تمامی مسلمانان جهان و حتی پیروان سایر ادیان توحیدی را جریحه دار کرد. از دستگاه دیپلماسی کشور می خواهد که با محکوم کردن این اقدام شنیع و پیگیری اقدامات قانونی بین المللی، راه را بر تکرار آن در آینده ببندد و با شکایت در مجامع بین المللی پیگیر محاکمه عاملان این جنایت باشند.

رشد روزافزون اسلام خواهی در یکی دو دهه اخیر، بدلیل فطری بودن این دین آسمانی و همچنین موفقیت‌های چشمگیر ایران اسلامی در حوزه های علمی، انسانی و فرهنگی طواغیت زمان و در راس آن صهیونیزم جهانخوار را بیش از گذشته نگران و عصبانی کرده است. به همین جهت شیاطین دنیای امروز با همه توان خود با روش‌های مختلف تلاش کرده اند که چهره این دین رحمانی را در چشم جهانیان مخدوش نمایند.

ایجاد اسلام داعشی و اسلام سازشکار و سلطه پذیر، ایجاد اختلافات مذهبی، ترویج شبهات دینی به روش‌های هنرمندانه و تاثیر گذار و توهین به مقدسات این دین عزیز از رویکردهای مهم استکبار جهانی در جهت تخریب چهره اسلام و مسلمانان بوده‌است.

با نهایت تاسف هفتم شهریورماه جاری تظاهرات غیرقانونی و بدون مجوز ضد اسلامی به‌وسیله گروه‌های راست‌گرای افراطی سوئد برگزار شد و در شهر «مالمو» این کشور یک جلد قرآن کریم آتش زده شد و یک قرآن دیگر هم در مرکز شهر به‌وسیله گروه‌های راست‌گرای افراطی لگدکوب شد. همچنین انتشار مجدد تصاویر توهین آمیز به پیامبر اسلام (ص) توسط مجله فرانسوی «شارلی ابدو» به بهانه آزادی، احساسات تمامی مسلمانان جهان و حتی پیروان سایر ادیان توحیدی را جریحه دار کرد. چرا که اهانت به قرآن کریم و پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) اهانت به همه ادیان توحیدی محسوب می شود.

بسیج اساتید استان اصفهان ضمن محکوم کردن این جنایت که با پشتیبانی صهیونیزم بین الملل انجام شده است از دستگاه دیپلماسی کشور می خواهد که با محکوم کردن این اقدام شنیع و پیگیری اقدامات قانونی بین المللی راه را بر تکرار آن در آینده ببندد و با شکایت در مجامع بین المللی پیگیر محاکمه عاملان این جنایت باشند. همچنین به سران کشورهای اسلامی تاکید می گردد لازمست در روابط خود با عاملان اصلی این حرکت یعنی آمریکا و اسرائیل تجدید نظر نمایند.

در پایان به کشورهای خائن منطقه که باب ارتباط با دولت غاصب اسرئیل را در جهان اسلام باز کردند هشدار می دهد که نتیجه اعتماد به این جنایتکاران چیزی جز تحقیر و توهین به مسلمانان نخواهد بود.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.