به همت بسیج اساتید،دانشگاهیان و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خمینی شهر:

کمک‌های نقدی و ۱۴۰ بسته معیشتی بین نیازمندان خمینی شهرتوزیع شد

کمک‌های نقدی و ۱۴۰ بسته معیشتی با مشارکت بسیج اساتید، دانشگاهیان و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خمینی شهر در رزمایش کمک مومنانه بین نیازمندان این شهرتوزیع شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، با شیوع ویروس کرونا و آسیب‌های ناشی از آن، مسئولان دانشگاه، بسیج اساتید و استادان و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر از قافله عقب نمانده و با اقدامات مختلف مانند آینده پژوهی پساکرونا، ایجاد گروه مشاوره رایگان در بحران کرونا و اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه با کمک‌های نقدی توسط بسیج اساتید و گروهی از استادان  و همچنین توزیع نزدیک به ۱۴۰ بسته معیشتی به همت بسیج دانشجویی با کمک خیرین در صحنه حضور داشته اند و همچنان این حرکت آنان ادامه دارد.

 

 مجتبی جعفری با بیان این که دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر مثل سایر دانشگاه های کشور در خصوص بحران کرونا دغدغه‌مند بوده، گفت: با شیوع کرونا در این دانشگاه نشست‌های متعددی برگزار شد و از جهات مختلف به این مهم پرداخته شده است.

 

مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر با بیان این که یکی از کارهای دانشگاه نشست ریاست و جمعی از اعضای هیات علمی با مدیر کل سیاسی استانداری اصفهان بود، تصریح کرد: این نشست تحت عنوان آینده پژوهی پساکرونا برگزار گردید و در آن مقرر شد، پنج کارگروه حقوق، اقتصاد، روانشناسی، مددکاری، و وب مارکتینگ با محوریت دانشگاه آزاد خمینی شهر ایجاد شود و به استانداری جهت مدیریت مشکلات پساکرونا کمک کند.

 

جعفری گفت: در خصوص مشاوره نیز  ابتدا یک گروه مشاوره بحران کرونا با محوریت یکی از استادان بسیجی و همکاری شهرداری ایجاد شد و سپس جمعی از استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر از طریق شماره ۱۳۷به همشهریان عزیز جهت مدیریت استرس و نگرانی های کرونا مشورت دادندو هنوز هم ادامه دارد.

کمک‌های نقدی و ۱۴۰ بسته معیشتی بین نیازمندان خمینی شهرتوزیع شد

مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر سپس به فرمایش مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در  خصوص رزمایش کمک‌‎های مومنانه هم از قافله عقب نماند و در این راستا جمعی از اساتید مبالغی را به جهت کمک به همشهریان آسیب دیده از کرونا اختصاص دادند و این کمک‌ها در آستانه ماه مبارک رمضان بین نیازمندان توزیع شد.

 

جعفری افزود: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر نیز با کمک خیرین حدود ۱۴۰ بسته معیشتی شامل برنج، ماکارانی، گوشت گوسفند، تخم مرغ،روغن و دیگر اقلام غذایی به نیازمندان اهدا کرد و این تلاش ها همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.