این مطلب ۸۵ بار خوانده شده
به همت بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید

همایش استکبار ستیزی و چرایی مرگ بر آمریکا

به مناسبت بزرگداشت حماسه سیزدهم آبان، همایش استکبار ستیزی در سالن فارابی دانشگاه شهرکرد برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور ، همایش استکبار ستیزی و چرایی مرگ بر آمریکا با سخنرانی دکتر احمدرضا بسیج ، مسئول بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری در سالن فارابی دانشگاه دولتی شهرکرد برگزار گردید .

در ادامه این همایش که با محوریت موضوع تحریم‌ها و وضعیت اقتصاد جاری ایران و نقش آمریکا در آن برگزار گردید، دکتر محمدرضا اسماعیلی کارشناس مسایل اقتصادی به ایراد سخنرانی پرداخت .

 

تشکیل و برگزاری غرفه کتاب دستاوردهای اساتید بسیجی استان از دیگر بخش‌های همایش بزرگداشت حماسه سیزده آبان در شهرکرد  بود .

 در خاتمه این نشست اساتید بسیجی استان  در بیانیه خود ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام عظیم الشأن و مقام معظم رهبری مد ظله العالی، اعلام کردند همدوش و همگام ملت شجاع و سرافراز ایران، با شعار بصیرت و پایمردی در مقابل حربه کهنه تحریم ، تهدید مستکبران و ایادیشان فریاد "هیهات مناالذله" و "مرگ بر آمریکا" خود را بلندتر از همیشه بر تارک تاریخ طنین انداز می‌کنند و تحت لوای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، با اعتماد و اعتقادی راسخ‌تر از همیشه این تقارن تاریخی با شکوه را به حماسه‌ای دیگر بدل خواهند ساخت.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید