به همت بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید

همایش استکبار ستیزی و چرایی مرگ بر آمریکا

به مناسبت بزرگداشت حماسه سیزدهم آبان، همایش استکبار ستیزی در سالن فارابی دانشگاه شهرکرد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور ، همایش استکبار ستیزی و چرایی مرگ بر آمریکا با سخنرانی دکتر احمدرضا بسیج ، مسئول بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری در سالن فارابی دانشگاه دولتی شهرکرد برگزار گردید .

در ادامه این همایش که با محوریت موضوع تحریم‌ها و وضعیت اقتصاد جاری ایران و نقش آمریکا در آن برگزار گردید، دکتر محمدرضا اسماعیلی کارشناس مسایل اقتصادی به ایراد سخنرانی پرداخت .

 

تشکیل و برگزاری غرفه کتاب دستاوردهای اساتید بسیجی استان از دیگر بخش‌های همایش بزرگداشت حماسه سیزده آبان در شهرکرد  بود .

 در خاتمه این نشست اساتید بسیجی استان  در بیانیه خود ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام عظیم الشأن و مقام معظم رهبری مد ظله العالی، اعلام کردند همدوش و همگام ملت شجاع و سرافراز ایران، با شعار بصیرت و پایمردی در مقابل حربه کهنه تحریم ، تهدید مستکبران و ایادیشان فریاد "هیهات مناالذله" و "مرگ بر آمریکا" خود را بلندتر از همیشه بر تارک تاریخ طنین انداز می‌کنند و تحت لوای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، با اعتماد و اعتقادی راسخ‌تر از همیشه این تقارن تاریخی با شکوه را به حماسه‌ای دیگر بدل خواهند ساخت.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.