تجدید پیمان اساتید بسیجی فارس با امامین انقلاب در ١٣ آبان

اساتید بسیجی و سازمان بسیج اساتید فارس در بیانیه‌ ١٣ آبان بیان دا‌‌شتند: امروز، بعد از گذشت حدود ۴۰ سال از انقلاب اسلامی با همه توطئه‌های نظام سلطه شاهد افزایش نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی و افول قدرت آمریکا در منطقه ژئواستراتژیک غرب آسیا هستیم.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید فارس، ‌اساتید بسیجی و سازمان بسیج اساتید فارس در بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن ١٣ آبان، ‌روز استکبارستیزی تصریح کر‌دند: با شرکت در راهپیمایی حماسی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به تجدید میثاق با گفتمان امامین انقلاب می‌پردازیم.  

متن کامل این بیانیه بدین شرح ‌است:

 

 و لن ترضی عنک الیهود و لن نصارا حتی تتبع ملتهم

 

۱۳ آبان ماه یادآور ‌سه رویداد مهّم در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است، در تبعید حضرت امام (ره) در اعتراض به کاپیتولاسیون در سال ۴۳، روز کشتار دانش آموزان در سال ۵۷ به دست رژیم صفّاک پهلوی و روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بوسیله دانشجویان پیرو خط امام (ره) که از سوی حضرت امام به عنوان انقلاب دوم نامگذاری شد.

 

وجه مشترک این ‌سه رخداد بزرگ به نمایش گذاشتن روحیه استکبار ستیزی و استقلال طلبی ملت انقلابی ایران اسلامی است.

 

امروز، بعد از گذشت حدود ۴۰ سال از انقلاب اسلامی با همه توطئه‌های نظام سلطه علاوه بر دستآورد های عظیم در حوزه‌های مختلف علمی شاهد افزایش نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی و افول قدرت آمریکا در منطقه ژئواستراتژیک غرب آسیا هستیم.

 

استادان بسیجی دانشگاه‌های استان فارس همراه با ملّت شریف و ولایتمدار، با الهام از آموزه‌های الهی حضرت امام و مقام معظم رهبری ضمن محکوم‌کردن جنایات آمریکا در کشورهای منطقه، با شرکت در راهپیمایی حماسی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در تجدید میثاق با گفتمان امامین انقلاب تأکید کرده و امیدواریم که مسئولین با وحدت و همدلی و روحیه انقلابی و مدیریت جهادی با اجرائی کردن اقتصاد  مقاومتی مشکلات اقتصادی و معیشتی این مردم انقلابی و همیشه در صحنه را مرتفع تا مشت محکمی بر دهان این دشمنان مرز و بوم بویژه آمریکای جنایتکار باشد.

                                                                     

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.