بیانیه بسیج اساتید استان آذربایجان غربی به مناسبت ۱۳ آبان

ملت ایران با وحدت و مقاومت و ولایت‌پذیری و هوشمندی با تکیه به الطاف لایزال الهی دور جدید فشارها و تحریم های امثال ترامپ را خنثی خواهند ساخت .

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی ،  متن بیانیه بسیج اساتید استان به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

در سیزدهم آبان سال ۹۷ در ادامه ایران ستیزی استکبار جهانی، ظلم و جنایت و زورگویی دیگری را به نام تحریم‌های مرحله دوم برعلیه مردم قهرمان ایران به اجرا گذاشته می‌شود. این قبیل مانع تراشی و قلدری از زمان حضور آمریکا در عرصه سیاسی جهان و ایران آغاز شده و همچنان ادامه یافته و با توجه به ماهیت جهنمی سردمداران استکبار به اشکال مختلف ادامه خواهد یافت.

 

 آمریکا وارث و جانشین استعمارگر پیر انگلیس است و بعد از جنگ جهانی دوم نقش ویرانگر و ضد بشری زورگویان و چپاول‌گران ر ابه نام حقوق بشر و دمکراسی و آزادی ایفا می‌کند .

 

اشغال سرزمین‌های ایران در جنگ جهانی و طراحی و اجرای کودتای ۲۸ مرداد و پشتیبانی از رژیم وابسته و دست‌نشانده پهلوی، حمایت از دیکتاتوری مثل صدام و حاکمان عربستان، سرکوب جنبش‌های آزادیخواهی و استقلال طلبی در چهارگوشه ایران، سلاخی جوانان و مبارزان غیرتمند در زندان‌های مخوف ساواک، چپاول ثروت‌های مادی و معنوی، اهانت آشکار به شرافت و شخصیت ایرانیان با لوایحی مانند کاپیتولاسیون، تبعید هزاران مجاهد از جمله حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳ به جرم دفاع از حقوق  مردم مسلم ایران و ملت‌های مسلمان، آزار و اذیت بی‌پایان مخالفان سیاست‌های اسلام‌زدایی رژیم منحوس پهلوی، کشتار دانش آموزان و دانشجویان در محوطه دانشگاه تهران، نمایش قساوت و سنگدلی در میدان شهدای تهران، دخالت‌های ناروا به صورت جاسوسی  وکودتا و تحریک اقوام و احزاب بر علیه جمهوری اسلامی بلافاصله پس از پیروزی انقلاب فقط بخش بسیار کوچکی از مظالم و جنایت‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکاست.

 

 انقلاب اسلامی انفجار نور و تسخیر لانه جاسوسی، واکنش و عکس‌العمل به حق یک ملت و ترکیدن بغض و فریاد اعتراض ستم‌دیدگان بود برعلیه پرونده و عملکرد سیاه و ننگین نظام آمریکا در قبل از انقلاب اسلامی و بعد از پیروزی آن.

 

دست‌ پروردگان آمریکا و صهیونیسم و تطهیر کنندگان چنگال‌های مخوف یانکی‌ها در چهارگوشه دنیا بدون توجه به ماهیت و سابقه ضد بشری آمریکای جهانخوار و نادیده انگاشتن پرونده سیاه و ننگین آنها، با ماشین تبلیغاتی خود القاء میکندکه دشمنی آمریکا با ایران با انقلاب اسلامی و تسخیر لانه جاسوسی آغاز شد.

 

اینگونه تحریف تاریخ و چشم پوشی از واقعیات،تراوش قلم به دستان فراماسونری و اذهان الکلی و دهان ها و گلوهای شیرین شده با وعده حکومت ری و روشنفکر نماهای سلطنت طلب و بیگانه پرست است که با توهم بازگشت سلطه غرب و آمریکا به ایران مشغول هستند، غافل از آنکه آب رفته به جوی برنمی‌گردد و همه ملت ها در آرزوی دنیای جدید منهای کدخدا هستند.

 

امسال در آستانه جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خداوند متعال را سپاسگزاریم که دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی به رغم تحمل هزینه‌های سرسام آور به هیچ یک از اهداف شوم و شیطانی خود نایل نشده‌اند و ملت ایران با وحدت و مقاومت و ولایت‌پذیری و هوشمندی با تکیه به الطاف لایزال الهی دور جدید شارلاتان بازی و فشارها و تحریم های امثال ترامپ را خنثی خواهند ساخت و حقانیت و نجات بخشی اصول اساسی انقلاب اسلامی را به اثبات خواهد رساند.

الیس الصبح بقریب.

 

بسیج اساتید استان آذربایجان غربی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.