این مطلب ۳۵ بار خوانده شده

بیانیه بسیج اساتید استان آذربایجان غربی به مناسبت ۱۳ آبان

ملت ایران با وحدت و مقاومت و ولایت‌پذیری و هوشمندی با تکیه به الطاف لایزال الهی دور جدید فشارها و تحریم های امثال ترامپ را خنثی خواهند ساخت .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی ،  متن بیانیه بسیج اساتید استان به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

در سیزدهم آبان سال ۹۷ در ادامه ایران ستیزی استکبار جهانی، ظلم و جنایت و زورگویی دیگری را به نام تحریم‌های مرحله دوم برعلیه مردم قهرمان ایران به اجرا گذاشته می‌شود. این قبیل مانع تراشی و قلدری از زمان حضور آمریکا در عرصه سیاسی جهان و ایران آغاز شده و همچنان ادامه یافته و با توجه به ماهیت جهنمی سردمداران استکبار به اشکال مختلف ادامه خواهد یافت.

 

 آمریکا وارث و جانشین استعمارگر پیر انگلیس است و بعد از جنگ جهانی دوم نقش ویرانگر و ضد بشری زورگویان و چپاول‌گران ر ابه نام حقوق بشر و دمکراسی و آزادی ایفا می‌کند .

 

اشغال سرزمین‌های ایران در جنگ جهانی و طراحی و اجرای کودتای ۲۸ مرداد و پشتیبانی از رژیم وابسته و دست‌نشانده پهلوی، حمایت از دیکتاتوری مثل صدام و حاکمان عربستان، سرکوب جنبش‌های آزادیخواهی و استقلال طلبی در چهارگوشه ایران، سلاخی جوانان و مبارزان غیرتمند در زندان‌های مخوف ساواک، چپاول ثروت‌های مادی و معنوی، اهانت آشکار به شرافت و شخصیت ایرانیان با لوایحی مانند کاپیتولاسیون، تبعید هزاران مجاهد از جمله حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳ به جرم دفاع از حقوق  مردم مسلم ایران و ملت‌های مسلمان، آزار و اذیت بی‌پایان مخالفان سیاست‌های اسلام‌زدایی رژیم منحوس پهلوی، کشتار دانش آموزان و دانشجویان در محوطه دانشگاه تهران، نمایش قساوت و سنگدلی در میدان شهدای تهران، دخالت‌های ناروا به صورت جاسوسی  وکودتا و تحریک اقوام و احزاب بر علیه جمهوری اسلامی بلافاصله پس از پیروزی انقلاب فقط بخش بسیار کوچکی از مظالم و جنایت‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکاست.

 

 انقلاب اسلامی انفجار نور و تسخیر لانه جاسوسی، واکنش و عکس‌العمل به حق یک ملت و ترکیدن بغض و فریاد اعتراض ستم‌دیدگان بود برعلیه پرونده و عملکرد سیاه و ننگین نظام آمریکا در قبل از انقلاب اسلامی و بعد از پیروزی آن.

 

دست‌ پروردگان آمریکا و صهیونیسم و تطهیر کنندگان چنگال‌های مخوف یانکی‌ها در چهارگوشه دنیا بدون توجه به ماهیت و سابقه ضد بشری آمریکای جهانخوار و نادیده انگاشتن پرونده سیاه و ننگین آنها، با ماشین تبلیغاتی خود القاء میکندکه دشمنی آمریکا با ایران با انقلاب اسلامی و تسخیر لانه جاسوسی آغاز شد.

 

اینگونه تحریف تاریخ و چشم پوشی از واقعیات،تراوش قلم به دستان فراماسونری و اذهان الکلی و دهان ها و گلوهای شیرین شده با وعده حکومت ری و روشنفکر نماهای سلطنت طلب و بیگانه پرست است که با توهم بازگشت سلطه غرب و آمریکا به ایران مشغول هستند، غافل از آنکه آب رفته به جوی برنمی‌گردد و همه ملت ها در آرزوی دنیای جدید منهای کدخدا هستند.

 

امسال در آستانه جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خداوند متعال را سپاسگزاریم که دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی به رغم تحمل هزینه‌های سرسام آور به هیچ یک از اهداف شوم و شیطانی خود نایل نشده‌اند و ملت ایران با وحدت و مقاومت و ولایت‌پذیری و هوشمندی با تکیه به الطاف لایزال الهی دور جدید شارلاتان بازی و فشارها و تحریم های امثال ترامپ را خنثی خواهند ساخت و حقانیت و نجات بخشی اصول اساسی انقلاب اسلامی را به اثبات خواهد رساند.

الیس الصبح بقریب.

 

بسیج اساتید استان آذربایجان غربی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید