پاسخ مجتبی زارعی به تخریب اصل آتش به اختیار از سوی محمود صادقی:

شلیک با "هوس و توهم" ممنوع! آتش به "اختیار، تمیز و قانونی" آری!

دکتر مجتبی زارعی عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در یادداشتی در پاسخ به تخریب اصل آتش به اختیار از سوی محمود صادقی آورده است: آقای دکتر! حالا حالاها مانده که مدیون تو باشیم! برای تحقیر ایرانیان در تصویب بیست دقیقه‌ای برجام ایران برباد ده نه به ایران امروز بلکه به تاریخ ایران فردا هم بدهکاری!

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور در متن یادداشت این استاد دانشگاه آمده است:

 

فقیه  حکیم و دور اندیش اما این روزها را البته پیش بینی کرده بود؛ آنگاه که فرمود: "آتش به اختیار یعنی کار خود جوش و تمیز نه به معنای بی قانونی وفحاشی وطلبکار کردن مدعیان پوچ اندیش ومدیون کردن جریان انقلابی".

 

وحالا "ضمیر"، "مرجع" خود را پیدا کرد؛ یک بدهکار ومقروض ملی با پوچ اندیشی خیال می کند جریان انقلابی را مدیون توهمات خود کرده است!

 

بدهکاری که چشم خود را به تمامیت قم ومشهد الرضا وبه سپهر اجتهادی واصولی شیعه وبه عقلانیت توده ی دینداران بست اما با تمارض وتغافل، کار غیر تمیز چند نفر را با "پوچ اندیشی" برای سیاه نشان دادن نظریه ی انقلابی وپر ظرفیت آتش به اختیار به خدمت گرفت!

 

فراموش نکن آقای دکتر! تو هم همانند سمپات های فکری تشیع انگلیسی قم ومشهد از اصل آتش به اختیار استفاده کردی؛ آنگاه که درباره ی نصحیت وتذکر به فقها وحقوقدانان شورای نگهبان خروج کردی وگفتی که خرج زیرمیزی تایید صلاحیت در این نهاد سه میلیارد است؟! در حالیکه این اختیارت در آتش گشودن به شورا، اقدامی نازیبا والبته بسیار کثیف بود!

 

آقای دکتر! حالا حالاها مانده که مدیون تو باشیم! برای تحقیر ایرانیان در تصویب بیست دقیقه ای برجام ایران برباد ده نه به ایران امروز بلکه به تاریخ ایران فردا هم بدهکاری!

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.