توسط سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت:

انتشار نهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر

نهمین شماره نشریه تحلیلی "بصائر" ویژه اساتید شبکه ملی قدرت نرم، توسط معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور چاپ و برای اعضای این سازمان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، نهمین شماره نشریه تحلیلی بصائر ویژه اساتید شبکه ملی قدرت نرم و به همت معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور هفته سوم اسفندماه منتشر شد.

 

گفتنی است؛ نشریه تحلیلی بصائر ویژه مسوولان و سخنرانانی است که به نحوی در امر مهم بصیرت افزایی مشارکت می‌کنند.

 

در بخشی از نوشتار این نشریه تحلیلی چنین آمده است:

 

رصد و پایش رسانه‌ای نشان می دهد که جریان‌های سیاسی ضد انقلاب در حاشیه بروز بیماری کرونا، نظام اسلامی ایران را متهم به آگاهی قبلی از این بیماری و عدم انتشار خبر آن به دلیل مسائل سیاسی از جمله راهپیمایی ۲۲ بهمن و جلوگیری ازکاهش مشارکت مردم در انتخابات کرده اند.

 

این جریان های ضد انقلابی همچنین ادعاهایی را برای القای نگاه منفی خود به جامعه ایران مطرح کرده اند . خط رسانه ای جریان ضد انقلاب همچنین تقلا می کند تا این گونه القا کند که مسائلی که برای مردم مهم است برای حاکمیت ایران مهم نیست و مسائلی هم که برای حاکمیت مهم است برای مردم مهم نیست !

 

بررسی ها نشان می دهد که جریان ضد انقلاب تقلا می کند تا آمار مبتلایان و میزان مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در ایران را بسیار زیاد نشان دهد .

 

در همین حال، این گونه القا کنند که ایران عامل گسترش ویروس کرونا در منطقه بوده است . البته متاسفانه اظهارات احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم مبنی بر مرگ ۵۰ نفر از مبتلایان به بیماری کرونا در این شهر، این باور را که جمهوری اسلامی در مورد آمار مبتلایان به این ویروس پنهان کاری کرده و می کند، تقویت کرده است !

 

در همین حال، برخی از کارشناسان معتقدند که مقوله‌ای از جنس سلامت که مثل امنیت است را نمی توان به بخش خصوصی سپرد. بلکه تامین سلامت و امنیت جزو وظایف و شئون دولت‌ها و حکومت‌هاست. یعنی حکومت‌ها برای تامین سلامت وامنیت شکل می‌گیرند .

 

بنابراین باید به نقد حرفه‌ای تقلاها و اقدامات دشمن یا برخی از افراد ناآگاه به عملیات روانی دشمن پرداخته شود. بلکه باید فقط نگاه و حرف و اقدامات حکومتی را بازتاب داد .

 

از سوی دیگر، جریان رسان‌ ای انقلابی باید در نقد رفتار و گفتار جریان ضد انقلاب و برخی از عوامل ناآگاه داخلی این گونه القا کند که هر فرد یا گروهی که به عملیات تخریبی علیه روح و روان مردم می پردازند، این‌ها خود نقشی به اندازه کرونا مخرب دارند. و اساسا نباید به آن ها میدان داده شود .

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.