از سوی سازمان بسیج اساتید کشور راه‌اندازی شد:

پویش جنبش استادی ایران در حمایت از کسب و کارهای مستضعفین کمیته امداد امام خمینی(ره)

جنبش استادی ایران پویش حمایت از کسب و کارهای مستضعفین کمیته امداد امام خمینی(ره) را در راستای حمایت از اقشار مستضعف آسیب دیده از انتشار ویروس کرونا راه اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، جنبش استادی ایران با توجه به اهمیت بسیج همگانی و جهاد مقدس ملّی در مواجهه با همه‌گیری ویروس کرونا و با توجه به درخواست‌های مکرر استان‌های سراسر کشور مبنی بر لزوم مشارکت در  ارسال کمک‌های ‌مالی به اقشار مستضعف آسیب دیده از انتشار ویروس کرونا، با هماهنگی صورت گرفته در سازمان بسیج مستضعفین، برادر علی‏‌محمدی دبیرستاد مبارزه با کرونای سازمان بسیج اساتید کشور مأمور گردیده تا با عنوان پویش جنبش استادی ایران در حمایت از کسب و کارهای مستضعفین کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام به ساماندهی کمک‌های نقدی استادان و مدرسان دانشگاه‌های کشور نماید.

 

در این راستا مقتضی است کمک‌های جمع آوری شده در مراکز استانی بسیج اساتید به شماره شبای اعلام شده به مراکز استانی بسیج اساتید و به نام سازمان بسیج اساتید واریز شود.

 

گفتنی است اشخاصی که تمایل به واریز کمک‌های مالی به طور مستقل را دارند، ‌می‌توانند از طریق واریز به شماره حساب جاری طلایی نزد بانک سپه، به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج ۵۱۵۱۸۱۸۰۸۶۰۱۱؛ شماره شبا IR030150000005151818086011 ؛ شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۲۱۴۴۸۵۲۰۹ اقدام کنند و تصویر سند پرداختی را به شماره ستاد جنبش استادی مبارزه با کرونا ۰۹۳۵۴۴۵۷۱۰۷ ارسال نمایند.

 

یادآوری می شود متعاقباً کمک‌های دریافتی در قالب تفاهم نامه و با نظارت نماینده جنبش استادی به کمیته امداد امام خمینی(ره) برای کمک به توانمند سازی کسب و کارهای کوچک تحت پوشش این نهاد انقلابی تحویل‏ خواهد شد.

 

ضمناً جهت هماهنگی مستمردر این موضوع، برای هر استان‌ رابطی مشخص شده که توسط سامانه پیامکی به رؤسا و جانشینان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.