بیانیه‌ی تحلیلی بسیج اساتید دانشگاه پیام نور به مناسبت ۱۳ آبان۹۷

جامعه‌ی اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های استکبارستیزانه‌ی امام و رهبری، به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن بیانیه اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور به شرح زیر است:

 

 مقام معظم رهبری (مدظله العالی):

"۱۳آبان نماد طمع ورزی آمریكا، وابستگی رژیم طاغوت، ایستادگی ایمان متكی به بصیرت، پیش‌قراولی نسل جوان در صحنه، و شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی است"

 

در حافظه‌ی تاریخی مردم انقلابی ایران ۱۳ آبان یادآور سال‌ها مبارزه ی مستمر با استکبار جهانی ست.

 

این خط ممتد، که از ۱۳ آبان ۱۳۴۳ (سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) در نتیجه ی مخالفت ایشان با قانون ننگین و استکباری کاپیتولاسیون، به ترکیه) آغاز شده بود، در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ با خونین شدن سنگ‌فرش‌های دانشگاه تهران به دست ایادی رژیم دست نشانده‌ی پهلوی، سرخ شده، و در ۱۳‌ آبان ۵۸ با تسخیر توطئه خانه‌ی امپریالیسم جهانی، توسط جوانان انقلابی کشور، روحی تازه به کالبد نوپای انقلاب اسلامی مردم آزادی‌خواه ایران می‌دمد.

 

اما تداوم دسیسه‌های قطب استکبار تا به امروز و البته تکرار حماسه های ممتد مردم انقلابی ایران از سوی دیگر،  هم نشان از ادامه‌ی شیطنت شیطان بزرگ دارد و هم نشان از روحیه‌ی استکبارستیزی امتی که هنوز هستند بر آن عهد که روزگاری با امام خود بسته‌اند.

 

حال بار دیگر، آن پاره خط زیاده خواهی شیطان بزرگ و این خط سرخ استکبارستیزی مردم ایران به نقطه‌ی تلاقی ۱۳ آبان ۱۳۹۷ رسیده‌اند؛

 

مکر شیطان بزرگ، که به تازگی متن آن برجام خودخواسته‌ی بی فرجام را  پاره کرده به گوشه‌ای افکنده است، بازهم از درِ قلدرمآبی و تهدید و تحریم وارد شده تا شاید پیروان مکتب سرخ حسین(ع) را به خیال خود از شاخ و شانه کشیدن‌های شیطانی بترساند و وادار به امتیازدهی‌های بیشتر کند.

 

غافل از اینکه این مردم با خون جوانان خود با آرمان‌های نظام قدسی جمهوری اسلامی ایران بیعت کرده و برخی ناملایمات برآمده از بی‌تدبیرهای کارگزاران غیرانقلابی و لیبرال مسلک داخلی را باز هم تاب آورده و روزهای روشن تری را با بازگشتی دوباره به تفکر مردمگرایانِ انقلابی در انتظار نشسته‌اند.

 

جامعه‌ی اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور، در آستانه‌ی این تلاقی، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های استکبارستیزانه‌ی امام و رهبری، عموم مردم شریف ایران را به ایستادگی تا شکست بیش از پیش دسیسه‌های شیطان بزرگ فرا می‌خواند و آینده‌ی روشن‌تر میهن را در سایه‌ی رجعت همگانی به تفکر ناب و اصیل انقلاب اسلامی نوید می‌دهد.

 

 «وَ اِن تَصبِروا وَ تَتَّقوا، لایَضُرُّکُم کَیدُهُم شَیئًا»

 

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور

(۱۳ آبان ۱۳۹۷)

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.