همزمان با روز ۱۳ آبان و با حضور رییس سازمان بسیج اساتید کشور در ساری صورت می گیرد

تجلیل از نخبگان و دانشگاهیان مسئله یاب و ارائه دهندگان راه حلّ در مازندران

دکتر مجتبی زارعی با حضور در استان مازندران، از تعدادی از نخبگان و دانشگاهیان مسئله‌یاب و ارائه‌کنندگان راه حلّ در این استان تجلیل خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، همزمان با فرا رسیدن ۱۳ آبان ماه، مصادف با فتح لانه جاسوسی آمریکا در ایران و روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی، همایشی ملّی ازسوی بسیج اساتید و دفتر هماهنگی کانون های دانشگاه آزاد اسلامی، بسیج اساتید استان مازندران، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری و بسیج اساتید دانشگاه مازندران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار خواهد شد.

در این همایش دکتر مجتبی زارعی استاد دانشگاه تربیت مدرس و رییس سازمان بسیج اساتید کشور با موضوع «خوانش انتقادی خط سازش – مذاکره در پیشرفتِ ایران فردا» به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

سازمان بسیج اساتید کشور در این همایش که با حضور استادان بسیجی، نخبگان و فعالان علمی – فرهنگی مازندران برگزار می شود و در ادامه رویکرد حلّ المسائلی خود، برخی از نخبگان و دانشگاهیان مسئله یاب و ارائه دهندگان راه حلّ در مازندران را مورد تجلیل قرار خواهد داد.

این همایش روز یکشنبه ۱۳ آبان ماه از ساعت ۹ صبح و در تالار دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.