این مطلب ۱۰۰ بار خوانده شده
طی حکمی از سوی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت:

انتصاب مشاور و نماینده سازمان بسیج اساتید کشور در امور نخبگان

طی حکمی دکتر احمد نادری به سمت مشاور و نماینده بسیج اساتید کشور در امور نخبگان منصوب شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، طی حکمی از سوی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر احمد نادری به سمت مشاور و نماینده این سازمان در امور نخبگان منصوب شد.

 

در این حکم آمده است:

 

برادر گرامی جناب آقای دکتر احمد نادری

 

نظر به سوابق علمی و تجارب شما در ارتباط موثر با جامعه نخبگان به موجب این حکم جنابعالی به سمت: «مشاور و نماینده سازمان بسیج اساتید کشور در امور نخبگان» منصوب می شوید.

 

امید است با استعانت از خداوند قادر متعال و نصب‌العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مدظله العالی موفق و مؤید باشید.

 

ضروری است جنابعالی با بهره‌مندی از ظرفیت‌های گران‌سنگ جامعه علمی؛ دانشگاهی و نخبگان کشور بر مبنای سند تحول راهبردی سازمان و در جهت ایفای مأموریت های محوله حرکت نمائید.

 

توفیقات روز افزون جنابعالی را از خدای بزرگ مسئلت دارم.

 

مجتبی زارعی

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید