یادداشت عضو هیات علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی ( ره):

سرداران سپاه ارکان و ستون‌های خانه این ملت‌اند

دکتر هادی فنایی اشکوری عضو بسیج اساتید و هیات علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی ( ره) در یادداشتی با اشاره به محاصره ۳۶۰ درجه‌ای کشور از سوی دشمنان آورده است: کاری نکنیم که ستون خانه مردم ایران آسیب ببیند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان قزوین، در متن یادداشت این استاد بسیجی آمده است:

 

ربنا لا توخذنا ان نیسنا او اخطانا

 

تاکنون کردی چنین اکنون مکن                تیره کردی آب را افزون مکن

 

 

سانحه هواپیما دل‌هارا شکست وقلب‌ها را جریحه‌دار کرد، از خداوند می‌خواهیم به خانواده‌های داغدیده صبوری عنایت فرماید.

 

در تمام جهان شرایط جنگی با وضعیت عادی متفاوت است در شرایط جنگی لازم نیست همه چیز شفاف و روشن بیان شود زیرا در برخی موارد شفاف سازی دشمن را دلیر می‌کند. این مسئله به حد کافی واضح است.

 

بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا منهدم شده است ولی ابرقدرت دنیا می‌گوید هیچ اتفاقی نیفتاده است. خانواده‌های نظامیان می‌گویند گوشی فرزندان ما خاموش است و جواب نمی‌دهند و به آنها پاسخ می‌دهند امکان پاسخ گویی ندارند.

 

با کمال تاسف در کشور ما عده‌ای می‌خواهند تمام اسرار نظامی فاش گردد.در شرایط جنگی هراتفاق ناگواری ممکن است رخ بدهد اما مگر لازم است تمام جزییات واقعه به تفصیل گفته شود.

 

آنچه در این سانحه هواپیمایی رخ داده قطعا کار عمدی نیست. سرباز ان این کشور هیچگاه حاضر نیستند بی‌گناهی آسیب ببیند .

 

هنوز یادمان نرفته است که در دهه شصت وقتی در محل درگیری با منافقین، فرزند شیر خوار سرکرده منافقین از دست مادرش افتاد،  پاسداری خود را به روی اوانداخت و کشته شد تا آسیبی به این طفل شیرخوار نرسد. چگونه ممکن است فرزندان فداکار این ملت خدای نکرده عمدا هواپیمای مسافربری را هدف قرار دهند؟

 

بدون شک باید گزینه‌های دیگری باشد زیرا هیچ صاحب عقلی نمی‌پذیرد که مدافعان وطن هموطنان خود را هدف قرار دهند. بله عده‌ای خودفروش و وطن‌فروش که نان جاسوسی و فحاشی به نظام را می‌خورند، باید انگشت اتهام را متوجه فرزندان این ملت کنند. آنها مجبورند برای خوش چرانی خود همیشه غائله‌ای بپا کنند و مزد دروغگویی وافترا و اتهام زنی بگیرند.

 

ما را با دشمن کاری نیست ، اما نکاتی با دوستان دارم؛

 

آیا فراموش کرده ایم که ۳۶۰ درجه در محاصره دشمن هستیم؟

 

آیا فراموش کرده ایم که در محاصره اقتصادی  وتحریم هستیم؟

 

آیا فراموش کرده‌ایم که دنیایی که صحبت از حقوق بشر می‌کند به کشور ما حتی اجازه وارد کردن دارو را نمی‌دهد؟

 

در چنین شرایطی به کدامین گناه سردار  افتخارآفرین کشور که حافظ امنیت ماست باید تقاضای مرگ کند؟

 

چه شده است که سردار حاجی زاده باید اینگونه افسرده وناراحت با چشم اشکبار هزینه سقوط هواپیما را به عهده بگیرد وسردار سلامی آروز کند کاش در هوا پیما بود و کشته وسوخته می‌شد؟

 

برادران و خواهران در کجای عالم مردم باژنرال های نظامی خود ا ینگونه رفتار می‌کنند؟

 

مجلس نشینان بی درد چگونه به خود اجازه می‌دهند سردار سلامی، خود را فدای سقوط هواپیما کند؟

 

چرا مجلس نشینان غارت گران بیت المال وجاسوسان را استنطاق نمی‌کنند؟

 

 برای حفظ آبروی غارتگران بیت‌المال از حروف مقطعه استفاده می‌کنند مبادا به آبرویشان لطمه‌ای وارد شود. ولی متاسفانه باید آنقدر فضاسازی سنگین صورت بگیرد تا بهترین فرزندان این ملت اظهارشرمندگی کنند!!!

 

ملت ایران هشیار باشند اگر سپاه نبود ملت نبود و سرداران سپاه ارکان وستون‌های خانه این ملت‌اند کاری نکنیم که ستون خانه مردم ایران آسیب ببیند.

 

فراموش نکنید هنوز کفتارها برای دریدن ما زوزه می‌کشند و گرگ‌ها در کمین ما هستند. خطای فرد را به حساب جمع گذاشتن بلاهت و بی‌خردی است. بصیرت در چنین زمانی لازم است که خناسان وسوسه می‌کنند و یا قرآن برنیزه می‌زنند.

 

ای سردران رشید سپاه اسلام ما شهادت می‌دهیم که شما خواب و آسایش خودرا فدای این مردم کردید. ما شهادت می‌دهیم  که شما صادقانه و جان برکف به این ملت خدمت کردید.

 

ای سردران مجاهد بدانید امت شهید پرور ایران مدافع شما هستند همان گونه که شما مدافع این مردم بوده و هستید. افتخار ما این است که رجال نظامی ما مصداق عابد باللیل ولیوث فی النهار هستند.

 

اگر کسانی قلب شما را شکستند و کاری کردند که شما اظهار شرمندگی، کنید بدانید این ملت با حمایت خود دل‌های شما را شاد می‌کنند. شما کسانی هستید که خداوند درباره تان فرمود " فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما".

 

از خداوند می‌خواهیم که بر قدرت وعزت شما بیفزاید و دست مبارکتان را می‌بوسیم. سلام بر بزرگ مجاهد شهید سردار سلیمانی که افتخار جهان اسلام است.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.