در بیانیه بسیج اساتید استان فارس مطرح شد:

تاکید بر حفظ وحدت حول محور ولایت و تداوم آرمان‌های انقلاب اسلامی

بسیج اساتید استان فارس در بیانیه‌ای از ملت شریف ایران اسلامی خواست با حفظ هوشیاری، نقشه‌های دشمنان ملت، یعنی آمریکای جهانخوار، رژیم منحوس صهیونیستی و عوامل داخلی آنها را نقش بر آب ساخته و با چنگ زدن به حبل الله نوید بخش ظهور تمدن نوین اسلامی باشند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان فارس، در متن این بیانیه آمده است:

 

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

 

ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی

 

سردار رشید اسلام، سردار دل ها، آن عارف وارسته، شیر میدان‌های  جنگ و سجاده نشین شب‌های تار، آنکه راضیهً مرضیه بود، به همراه یاران عزیزش عند ربهم یرزقون شدند؛ آنها که در شهادت خود نیز چون دوران پر برکت حیاتشان منشا خیرات بزرگی نه تنها برای ایران اسلامی بلکه برای کل محور مقاومت  گشتند. این مردان آسمانی ابتدا تلنگری سخت بر دل‌های زنگار زده ما که اسیر منافع مادی و بازی‌های سیاسی  گشته ایم، زدند و نهیب برآوردند که راه کجاست و مقصد به کدامین سمت است. همین بود که به یکباره اذهانی که به گمان برخی خفته بود بناگاه چنان خروشی برآورد که با طوفان خود همه تفسیرها و تاویل‌ها را در هم پیچید و بانگ برآورد که هرکس سرشتی الهی دارد و تنها در مسیر ولایت  گام برداشته، دردانه ملت است ...

 

پیام این مردان الهی برای دشمنان انقلاب اسلامی ویژه بود. به آنها که به زعم خود بر دنیا حاکمیت می‌کنند ندا سر دادند که بازی تازه آغاز گشته؛ اگر شهادت شهید بهشتی سر آغاز نخستین گام بود و پرده از چهره کریه منافقین داخلی برانداخت، شهادت سردار دل ها و یاران دلاورش در ابتدای «گام دوم» سر آغاز گشت تا پایه‌های نظام سلطه را به لرزه در آورده و آغازی بر پایان نظام استکباری در منطقه و جهان گردد و در این میان، شما مردم که نشانگر «یدالله مع الجماعه» می باشید، بانگ برآوردید که به هیچ وجه از آرمان های انقلاب دور نگشته، بلکه تنها از بازی برخی که یا راه را گم کرده اند و یا به اشتباه در صفوف قرار گرفته اند، دلگیرید و با همه بدعهدی برخی خواص، هیچگاه از آرمان‌های انقلاب و چهره‌های الهی آن جدا نخواهید شد و از پیر مراد خود که بر اساس حکمت حکم می راند دست برنخواهید داشت.

 

در این حرکت سراسر نور، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آنها که همواره گوش به فرمان  فرمانده خود گام برداشتند چه زیبا منتقم خون سردار دل‌ها گشتند و چه شجاعانه بر قدرت‌های جهانی بانگ برآوردند که نظام پوسیده سلسله مراتبی قدرت حاکم برجهان فرو ریخته و اینک عصر ایمان آغاز گشته است و موشک‌های شلیک شده از لانچرها با بال ایمان در حال حرکت است و هیچ مانع و سنگری جلو‌دار آن نخواهد بود.

 

بسیج اساتید استان فارس ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار دل ها سپهبد قاسم سلیمانی، ابو مهدی مهندس و یاران به عرش پیوسته آنان و تقدیر و تشکر از سپاه قدرتمند پاسداران انقلاب اسلامی در عملیاتی کردن منویات مقام معظم رهبری و خواست قلبی ملت بزرگ ایران در گرفتن انتقام و نواختن سیلی به گوش کدخدای پوشالی، بر حفظ وحدت حول محور ولایت و تداوم آرمان های انقلاب اسلامی و منافع ملی تاکید نموده و توصیه می نماید که در شرایط حاضر بر همگان لازم است با حفظ هوشیاری، نقشه های دشمنان ملت، یعنی آمریکای جهانخوار، رژیم منحوس صهیونیستی و عوامل داخلی آنها را نقش بر آب ساخته و با چنگ زدن به حبل الله نوید بخش ظهور تمدن نوین اسلامی باشند.

 

بسیج اساتید استان فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.