در پی سخنان مشاور رییس جمهور در برنامهٔ تلویزیونی شبکهٔ چهار سیما؛

اعلام موضع جنبش استادی کشور به اظهارات ضد انقلابی حسام‌الدین آشنا

جنبش استادی کشور در پیامی به اظهارات ضدانقلابی حسام‌الدین آشنا درباره تحریف قیام عمومی ایرانیان پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در این پیام آمده است:

 

 بسم الله الرحمن الرحیم 

 

اطلاع یافتیم حسام آشنا مشاور رییس جمهور، شب گذشته در برنامهٔ تلویزیونی شبکهٔ چهار، خروش ملت را به حساب دولت دوازدهم گذاشت وضمن برجامی خواندن سپهبد ایران و اسلام مدعی شد؛ حضور ایرانیان در تشییع حاج قاسم آخرین فرصت نظام!! برای بازسازی خود است!!

 

از شب گذشته تا کنون، استادان و مدرسان کثیری از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی کشور در تماس‌های متعددی با روابط عمومی و مسئولان جنبش استادی ایران، خواستار برخورد فوری با این فرد هتاک شدند؛

 

به این وسیله روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای جنبش استادی موارد زیر را به استحضار می‌رساند: 

 

  • اول: این که به صراحت به آقای آشنا! می‌گوییم شرم و ننگ برتو باد بخاطر دروغگویی دربارهٔ ملّت و حاج قاسم! توهمان کارگزار فراری وطن از مانور موشکی سپاه میهنی که از دست نوشتهٔ ضد اسرائیلی روی موشک‌های فاتح عین الاسد ترسیده و به دانشمندان هوافضای ایران یورش کرده بود! 

 

  • دوم: اگر بازهم سعی کنید پیام رستاخیز عمومی ایرانیان، قیام ۱۶ دی طهران و رفراندوم ملّت از پسِ شهادت سپهبد ایران و اسلام را تحریف و با برچسب‌های ضدایرانی تکرار کنید؛ جنبش استادی ایران به وظیفهٔ انقلابی خود دربارهٔ فرد هتاک به ساحت قیام عمومی ایرانیان اقدام خواهد کرد.

 

  • سوم: جنبش استادی ایران همچنین منتظر اقدام قاطع دبیرخانهٔ شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانهٔ شورای امنیت کشور دربارهٔ تحریف ضدانقلابی قیام ایرانیان علیه آمریکای بالذات تروریست از سوی مشاور رییس جمهور به انتظار اقدامات قانونی خواهد ماند تا در این مرحله به اصل انقلابی آتش به اختیار بی نیاز باشد.

 

۱۹ دی ماه ۱۳۹۸ 

روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای بسیج اساتید دانشگاه‌ها

مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.