این مطلب ۵۸ بار خوانده شده
طرح ملی راهیان علم و فناوری و پیشرفت ایران

بازدید اساتید بسیجی دانشگاه¬های استان مرکزی از باغ موزه دفاع مقدس

بازدید اساتید بسیجی دانشگاه¬های استان مرکزی از باغ موزه دفاع مقدسدر روز جمعه تعدادی از اساتید بسیجی دانشگاه¬های استان مرکزی در راستای طرح ملی راهیان علم و فناوری و پیشرفت ایران از باغ موزه دفاع مقدس تهران بازدید کردند.
نسخه مناسب چاپ

طرح ملی راهیان علم و فناوری و پیشرفت ایران

بازدید اساتید بسیجی دانشگاه­های استان مرکزی از باغ موزه دفاع مقدس

در روز جمعه تعدادی از اساتید بسیجی دانشگاه­های استان مرکزی در راستای طرح ملی راهیان علم و فناوری و پیشرفت ایران از باغ موزه دفاع مقدس تهران بازدید کردند. این بازدید از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۵ عصر به طول انجامید اساتید از نمایشگاه هشت سال دفاع مقدس از ابتدا تا سالهای بعد از جنگ و دستاوردهای نظامی و سختی­های دوران جنگ را بازدید نمودند. همچنین این عزیزان از ساعت ۱۵ الی ۱۷ نیز از موزه عبرت بازدید نمدند و با بندها و سلول های انفرادی شخصیت های اصلی و انقلابی آشنا شدند. لازم به ذکر است این گروه در راستای بازدید از مراکز علمی از مجتمع پتروشیمی نیز بازدید داشتند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید