با سخنرانی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری برگزار شد؛

جلسه بصیرتی و هم‌اندیشی اساتید بسیجی دانشگاه جیرفت

نماینده کرمان در مجلس خبرگان رهبری داشتن روحیه و تفکر بسیجی را موجب کسب موفقیت بیشتر دانست و گفت: تفکر بسیجی باعث می‌شود که انسان با وجود تمام کارهایی که انجام می‌دهد هرگز خود را طلبکار نداند و همواره خود را بدهکار نظام و انقلاب و مردم بداند و در مسیر احقاق حق مظلومان قدم بردارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، به مناسبت هفته بسیج جلسه بصیرتی و هم‌اندیشی اساتید بسیجی دانشگاه جیرفت باحضور هیئت رئیسه و جمعی از اعضای هیات علمی و با سخنرانی حجت الاسلام دکتر امان‌الله علیمرادی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.    

 

 آیت الله دکترامان‌الله علیمرادی در این نشست، اسلام ناب محمدی و اخلاص در انگیزه را قاعده اصلی بسیج دانست و افزود: در اندیشه صحیح بسیجی اعتقاد بر این است که انسان کار را فقط برای خدا انجام می‌دهد.

 

 

وی بیان کرد: بسیج یک کلمه حکیمانه است که از قلب امام (ره) سرچشمه گرفت و به زبان ایشان جاری شد و اکنون مانند درختی استوار در ایران و دیگر کشورهای جهان در حال ثمردهی است.

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری تقویت روحیه بسیجی در دانشگاه و در بین اساتید دانشگاه را مهم دانست و خاطرنشان کرد: خاصیت علم گره‌گشایی و دفع آفات است و شأن دانشگاه و علم نور است و نور هم هر کجا وارد شود ظلمت را از بین می‌برد.

 

وی با بیان اینکه بسیج باید صیانت شود و ارتقاء پیدا کند، اظهار کرد: مبنای فکری بسیج این است که تنها برنامه نجات انسان، اسلام ناب محمدی است و بسیجی با تمام وجود اعتقاد دارد که اسلام ناب پاسخگوی تمام نیازهای انسان است.

 

دکتر علیمرادی بنا به گفته حضرت امام (ره) بسیج را «لشکر مخلص خدا» دانست و ادامه داد: انگیزه خالصانه در کنار اعتقاد به اسلام ناب محمدی است که خلوص بسیجی را ایجاد می‌کند و این اخلاص باعث می‌شود که انسان از جان و مال خود در احقاق حق مظلومان هزینه کند.

 

در پایان این نشست اساتید دانشگاه جیرفت در یک هم‌اندیشی صمیمانه با آیت‌الله علیمرادی به گفت‌وگو پرداخته و نظرات و دغدغه‌های خود پیرامون مسائل روز را بیان کردند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.