بیانیه سازمان بسیج اساتید استان یزد پیرامون حوادث اخیر

بسیج اساتید استان یزد ضمن محکوم کردن شرارت‌ها و جنایات دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی نظام اسلامی، با انتشار بیانیه‌ای از هوشیاری مردم بصیر و انقلابی یزد و درایت نیروهای انتظامی و بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با کمترین خسارت ممکن توطئه اندک عناصر آشوبگر را خنثی نمودند تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان یزد، در متن این بیانیه آمده است: 

 

پیرو ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد. امام خمینی(ره)

 

اتفاقات اخیر گرچه بسیار تلخ و ناراحت کننده بود و خسارات فراوان روحی، روانی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی را بدنبال داشت ولی نعمت ولایت و درایت حکیمانه و خداگونه رهبر فرزانه‌مان را بیش از پیش به مردم و جهانیان آشکار ساخت و با گرو گذاشتن آبروی خود و نهایت جوانمردی ضمن صحه گذاشتن بر تصمیم سران نظام و احترام به قانون، نظام اسلامی را در موقعیتی سخت و حساس از بحرانی بزرگ و توطئهای پیچیده و برنامه‌ریزی شده نجات دادند. اطاعت از ولایت رمز پیروزی و مانع آسیب پذیری نظام و زمینه ساز احیای تمدن  بزرگ اسلامی است.

 

بسیج اساتید اعتقاد دارد که راه مقابله با هجمه‌های بی امان دشمنان در همه عرصه‌ها (به تعبیر رهبر معظم انقلاب) صبر انقلابی است که باید مطالبات بر حق مردم در چارچوب عقلانیت و انقلابیگری دنبال گردد تا از سوء استفاده دشمنان جلوگیری بعمل آید. متأسفانه در زمان مشکل شدید معیشت مردم عدم صداقت و شفافیت و عدم اقناع افکار عمومی و عدم موقعیت سنجی دقیق در مسأله اصلاح  قیمت بنزین  توسط مسئولین  مربوطه، از یک طرف موجبات نارضایتی و اعتراض به حق مردم و از طرف دیگر فرصت طلبی دشمنان شرور و آشوبگر را که همواره در کمین ضربه زدن به انقلاب نشستهاند را فراهم نمود و  خسارات زیادی به جان و مال مردم و تلف اموال بیت المال وارد گردید.

 

بسیج اساتید استان یزد ضمن محکوم کردن شرارت‌ها و جنایات دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی نظام اسلامی، حمایت کامل خود را از تصمیم شجاعانه و انقلابی مقام معظم رهبری اعلام نموده و  از قوه محترم قضائیه و ریاست انقلابی آن انتظار دارد برخورد قاطع و عادلانه با عاملان جنایات اخیر را سر لوحه کار خود قرار دهند و دولتمردان با کنترل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها ترتیبی اتخاذ نمایند تا اثر تورمی این تصمیم هر چه کمتر و معیشت مردم خدشه دار نگردد.

 

در پایان از هوشیاری مردم بصیر و انقلابی یزد و درایت نیروهای انتظامی و بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با کمترین خسارت ممکن توطئه  اندک عناصر آشوبگر را خنثی نمودند تشکر می‌کنیم.    

 

                                                      بسیج اساتید استان یزد

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.