دکتر نظری مسئول بسیج اساتید استان لرستان خبرداد:

تشکیل گروه‌های حلّ مساله در مناطق حاشیه نشین شهرهای لرستان

دکتر نظری در دومين نشست تخصصی تعالی و توانمندسازی مسئولان و جانشينان مراکز استانی و مسئولان دفاتر هماهنگی بسيج اساتيد كشور به عنوان مسئول استان موفق در بسیج اساتید به بیان گزارش دستاوردهای بسیج اساتید استان لرستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر نظری ازجمله اقدامات مهم بسیج اساتید استان لرستان را تشکیل گروه‌های حلّ مساله در حاشیه شهرهای استان عنوان کرده و گفت: برنامه ریزی‌هایی انجام شده و با اساتید چهره به چهره صحبت کرده ایم و معاونین و روسای گروه‌ها در استان مشخص شده‌اند تا به بررسی مسائل مردم به خصوص در بحث حاشیه نشینی بپردازند.

 

وی افزود: در این راستا در مساجد به عنوان پایگاه‌های گروه‌های استادی بسیج اساتید متخصصان امر دعوت به همکاری شده اند و در هر مسجد یک استاد مشاور جهت مشاوره روانشناسی؛ استاد حقوق جهت رسیدگی به مشکلات حقوقی مردم و متخصصان هر حوزه مستقر شده‌اند.

 

نظری ادامه داد: در مباحث تغذیه‎ای در نقاط حاشیه نشین شهر نیز به حدود ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر با یاری خیرین استان کمک‌هایی در زمینه تغذیه ارسال شده‌ است و این اقدامات با استقبال خیلی خوب اساتید استان مواجه شده و برنامه‌های دیگری نیز در جهت بهبود وضع حاشیه نشینان در دست اقدام است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.